Mediteras Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Erdemli, Mersin

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

Türk geleneklerimizin en güzel uzantısı olan kına gecenizi, deniz manzaralı restoranımızda yapmaya ne dersiniz? Mutluluğun paylaştıkça çoğalacağına inan bizler, davetlerinizde keyifli zaman geçireceğiniz sıcacık ve samimi mekânımızda, siz değerli çiftlerimiz ve konuklarımızı bekliyoruz.


Modern ve ferah bir yapıya sahip olan restoranımızda, her konuğunuzu rahatlıkla davet edebileceğiniz geniş ve konforlu ağırlama kapasitemizle hizmet veriyoruz. Mekânlarımızda istediğiniz konsepte dekor oluşturabiliyor, konsepte uygun olacak şekilde masa ve sandalyelerimizi süsleyebiliyoruz.


Organizasyon sorumlumuz kına gecenizden önce sizle görüşüyor ve bütün detayları birlikte planlama şansınız oluyor. Böylelikle size sadece en küçük ayrıntının bile atlanmadığı muhteşem bir gün geçirmek kalıyor. Kaliteli ışık-ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformuna yer veriyoruz. Üstelik isteğiniz dahilinde Mediteras Restaurant farkıyla canlı müzik hizmeti de sağlanabiliyoruz.


Kına gecenize özel anlaştığımız organizasyon firması aracılığıyla size; davul şov, dilek feneri, hint kınası, kına ekibi, kına müziği, bindallı, kına tahtı hizmeti sunabiliyoruz.


Yemekli davetleriniz için hijyenik ortamda hazırladığımız lezzetli menüleri misafirlerimize sunuyoruz. Günlük olarak temin edilen malzemelerden yapılan bu eşsiz yemekleri profesyonel servis ekibimizle sunumlarını gerçekleştiriyoruz. Yemek istemezseniz konuklarınızın keyifle atıştırma yapabileceği kuru yemiş, olmazsa olmazı gazlı içecek ve yaş pasta ikramları yapıyoruz.


Kına dışında hizmet verdiğiniz organizasyonlardan bahsedecek olursak; düğün, doğum günü, nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, parti, sünnet düğünü gibi birçok alanda faaliyet gösteriyoruz. Davetlerinizin öncesinde bizimle iletişime geçerseniz restoranımızı organizasyonlarınıza özel olarak hazırlayabiliyoruz.


Daha fazla bilgi almak, Mediteras Restaurant düğün fiyatlarımızı öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mersin kına mekanları arasında en güzel hizmeti vermek için şimdiden sabırsızlanıyor ve evlenecek olan çiftlerimizi bekliyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Erdemli Kültür Merkezi 33730 Erdemli

Mediteras Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!