Mavi Beyaz Butik Otel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Erdemli, Mersin

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Hakkında

Mavi Beyaz Butik Otel olarak Erdemli ilçemizin Ayaş sahilindeyiz. 2014 yılında Toros Vakfı’ndan devraldığımız otelimizi hiçbir masraftan ve uğraştan kaçınmadan yeniledik. Bu süreçte gerekli tüm prosedürleri sağlam adımlarla işledik ve ortaya harika bir sonuç çıktı. Gurur ve mutluluk ile açıldığımız günden beri misafirlerimize hizmet veriyoruz.
Özenle seçtiğimiz ve zamanla aile olan büyük bir ekibe sahibiz. Kadromuzun tamamı işini severek ve titizlik ile yapan profesyonellerden oluşuyor. Hep birlikte canla ve başla sizin için çalışıyoruz. Konaklama hizmeti haricinde organizasyonel anlamda faaliyetlerde de bulunuyoruz. Düğün, nişan töreni, kına organizasyonu, çeşitli davetler gibi özel gün ve geceler için memnuniyetle ev sahipliği yapıyoruz.

Eğer alışılmışın dışında bir kına gecesi organizasyonu hayal ediyorsanız Mavi Beyaz Butik Otel Beach’i sizin için harika bir alternatif olabilir. Farklı bir konsept ile yıllarca unutulmayacak ve görenleri de biraz kıskandıracak görkemli bir kına gecesi töreni yapmanız için önünüzde hiçbir engel yok. İstediğiniz organizasyon firması ile anlaşarak gönlünüzce bir etkinlik düzenleyebilirsiniz. Bu sayede hayallerinizdeki kına gecesine sahip olmanız kaçınılmaz olacaktır.

Bir de özellikle kış ve sonbahar gibi plajda olmanın pek mümkün olamayacağı hava koşullu aylarda değerlendirebileceğiniz kapalı alanımız mevcut. Otelimizin restoran bölümünde 100 kişi kapasiteli görece daha butik bir kına gecesi düzenleyebilirsiniz.

Üstelik bu iki alternatif, iki farklı mekân seçeneğini başka bir etkinlik için de aynı şekilde değerlendirebilirsiniz. Bekârlığa veda partinizi otelimizde yapmak isterseniz bahsedilen bahsedilmeyen tüm imkânlardan eşit şekilde faydalanabilirsiniz. En yakın arkadaşlarınız ile birlikte muhteşem bir partide deyim yerindeyse çılgınlar gibi eğlenebilirsiniz.

Mavi Beyaz Butik Otel iletişime geçmeniz için sizi bekliyor. Tek yapmanız gereken sayfa üzerinden formu doldurup bize ulaşmak, işte bu kadar basit.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: http://mavibeyazbutikotel.com/tr/iletisim/

Mavi Beyaz Butik Otel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!