Marco Pasha Orkinos Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Tarsus, Mersin

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

Tarihi bir mekânda tarihi bir kutlama yapmak için Marco Pascha Orkinos Balık Restaurant olarak hizmet veriyoruz. İster bahçe de ister kapalı salonumuzda 150 yıllık bir tarihin içinde organizasyonunuzu gerçekleştiriyorsunuz.


Şehrin ortasında, portakal bahçesinin içerisinde yatan geçişimizle kına bekarlığa veda geceleriniz için hizmet veriyoruz. Düğün öncesi gerçekleşen hatta daha eğlenceli olan bu butik davetler samimi bir ortam içerisinde gerçekleşiyor. Sevdiklerinizin bir arada olduğu, geleneklerinize uygun merasimlerin yer aldığı bir gece olarak karşımıza çıkıyor. Biz de Marco Pascha olarak profesyonel hizmetimizle bu eğlenceli kına davetinize talibiz. Mersin’de ve özellikle Tarsus tarafında böyle bir arayıştaysanız mutlaka bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.


Organizasyon şirketi tutarak ya da restoranımızın imkanlarını kullanarak eğlencenizi düzenleyebiliyorsunuz. “Hint”, “Osmanlı” ya da başka bir konsept içerisinde davetinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğer yemekli bir organizasyon düşünüyorsanız harika lezzetlerle karşınıza çıkıyoruz ve tabi ki tüm bunlara öncesinde kararlaştırdığımız programa göre hazırlıyoruz. İhtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda oluşturduğumuz bu planın doğru işlemesi ve tüm isteklerinize cevap vermesi bizim için çok önemli. Aslında yüz yüze görüşme isteğimizin de sebebi bu durum.


Davetiniz esnasında bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Hem kına programını size açıklıyor hem de sorularınızı cevaplamak için her an yanınızda oluyor. Böylece gerginlik seviyeniz minimuma iniyor ve gününüzden keyif alıyorsunuz. Üstelik tüm bunları profesyonel hizmet veren uzun bir geçmişi olan tarihi bir mekânda yapıyorsunuz.


Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız çok kolay. Yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar! Böylece telefon ya da mesajla hızlı bir geri dönüş sağlayıp sizi restoranımıza davet ediyoruz. Bu esnada birlikte çalışmaya karar verirsek programımızı hemen oluşturuyoruz. Böylece size de kına gecenize misafir gibi gelmek kalıyor!

İletişim

Hüseyin Avcı

  • Adres: Kızılmurat Mahallesi, 2719. Sok

Marco Pasha Orkinos Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!