Kargıpınar Belediyesi Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Erdemli, Mersin

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

Kına gecelerinizi yeni, şık ve güzel bir salonda gerçekleştirmek isterseniz, Kargıpınarı Düğün Salonu sizin için faaliyet göstermeye başladı. Sağladığı avantajlar ile güzel bir organizasyon geçireceğinizin garantisini verebiliriz.


Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Kargıpınarı mahallesinde bulunan düğün salonumuz, yeni yapısıyla karşınızda. Bulunduğu yer itibariyle konuklarımıza rahat bir ulaşım sağlayan salonumuzda, araçlarınız için otopark bulunuyor. Geniş otoparkımıza araçlarınızı ücretsiz olarak park edebilirsiniz.


Salonumuzun içine girmeden önce kapıda engelli girişinin de bulunduğunu belirtmek isteriz. Kapıdan içeriye girdiğiniz anda geniş salonumuzun ferah ortamını fark edeceksiniz. Yüksek tavanımız sayesinde basık bir ortamdan uzak olan salonumuzda, hayalinizdeki düğünü rahatlıkla tasarlayabiliyorsunuz. Beyaz renk üzerine tasarlanan salonumuzda kullandığımız aksesuarların şık olarak seçildiğini belirtmek istiyoruz. Işıklandırmalarımız yüksek tavanımıza sabitlenmiş bir şekilde dizayn edildi. Her detayı özenle oluşturulmuş salonumuzda nezih bir kına gecesi organizasyonu yapma şansına sahip olacaksınız.


Salonumuzda daha az yer kaplaması için yuvarlak masalar kullandık. Bu yuvarlak masa ve sandalyelerimizin, kına gecesi konsepti için süslemek isterseniz, organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve süslemelerini yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda bindallı, kaftan, kına tepsisi, kına takımı, kına sandığı, kına müzikleri ve kınayla ilgili birçok aksesuarı da bu firmalardan temin edebiliyorsunuz. Hatta oryantal ve dansçı temini de yapabiliyorsunuz. Ayrıca bu özel günlerinizi ölümsüzleştirmek için bir fotoğrafçı kiralayabilir ve kına gecelerinizdeki eğlencelerinizi ölümsüzleştirebilirsiniz.


Salonumuzda kına geceleri dışında düğün, nişan, nikah, açılışlar, iş yemekleri, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, mezuniyetler, sünnet ve bunun gibi organizasyonları gerçekleştirme imkânınız bulunuyor. Altyapımızın her organizasyona uygun olduğunu ve eksiksiz bir organizasyon için bizi tercih edebileceğinizi söyleyelim.


Erdemli kına organizasyonlarına sizin için size ev sahipliği yapan salonumuzu tercih etmek isterseniz, sitedeki formu doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Kargıpınarı Mahallesi, Şht. Yakup Yılmaz Cd. No:39, 33875 Erdemli/Mersin

Kargıpınar Belediyesi Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!