Gülnar Belediyesi Kır Düğünü

E-posta Gönder

Gülnar Belediyesi Kır Düğünü

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Mersin

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Düğün öncesi en güzel kutlamalardan biri olan kına ve bekârlığa veda partinizi açık alanda gerçekleştirmek istiyorsanız Gülnar Belediye Düğün Salonu olarak hizmetinizdeyiz. Gülnar Belediyesine bağlı kır düğün salonumuzda uzun yıllar boyunca çiftlerin hayallerini gerçekleştiriyor, kusursuz bir gün geçirebilmeleri için ekip olarak titizlikle çalışıyoruz. Sadece kına gecelerinde değil istediğiniz organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyoruz. Hizmete başladığımız yıldan bugüne birçok düğün, sünnet, nişan, kurumsal etkinlik ve eğlencelerde faaliyet gösterdik.

Ağaçların çevrelediği açık alanımızı bizimle iletişime geçtiğinizde istediğiniz gün ve saatte size tahsis ediyor, organizasyon konusunda tecrübemizi sizinle paylaşıyoruz. Nasıl bir organizasyon geçirmek istediğinizi öğreniyor ve be doğrultuda süslemelerimizi gerçekleştiriyoruz.

8 kişilik yuvarlak masalarımızı geniş aralıklarla her davetlinin pisti görebilecekleri şekilde konumlandırıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyor seçtiğiniz renkle uyumlu aksesuar ve dekorlar kullanıyoruz. Kına gecelerine özel olarak kırmızı tüllerle masaları süslüyor, konsept bir gün geçirmek isteyen çiftlere organizasyon firmalarından kına tahtı temin etme imkânı da tanıyoruz.

Gülnar Belediye Düğün Salonu olarak yemekli organizasyon gerçekleştirmek isteyen çiftlere özel menüler oluşturuyoruz. Menü içeriğini anlaşmalı olduğumuz catering firmalarıyla birlikte belirliyor, her damak zevkine uygun lezzetlerle sizi buluşturuyoruz. Yemekli organizasyonlar dışında paket içeriğinde bulunan kuru pasta, çerez ve düğün pastasınız anlaşmalı olduğumuz iş ortaklarımızdan günlük olarak temin ediyor, profesyonel hizmet elemanlarımızla birlikte güler yüzlü bir şekilde servis ediyoruz.

Gülnar Belediye Düğün Salonu olarak hizmete başladığımız yıldan bugüne kısa zamanda çiftler ve aileler tarafından tercih edilen Mersin kına mekânları arasında biz de yerimizi almayı başardık. Konum itibariyle oldukça ulaşılabilir bir mevkii de faaliyet gösteriyoruz. Geniş otoparkımız bulunduğundan dolayı aracıyla gelen misafirlerimizin sorun yaşamamasını sağlıyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Akdeniz Mahallesi Prof. Dr. Halil Cin Cad. Gülnar Mersin

Gülnar Belediyesi Kır Düğünü Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!