Grand Savon Otel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Erdemli, Mersin

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Mersin’in eşsiz deniz ve palmiye ağaçları manzarası eşliğinde özel günlerinizi en iyi şekilde kutlamanızı sağlıyoruz. Grand Savon Hotel olarak 2015 yazından bu yana Erdemli Ayyaş mevkiinde hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarına bağlı olduğumuzdan dolayı her yıl kendimizi geliştiriyor, misafirlerimizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Butik düğünler, kına ve bekârlığa veda partileri, nişan kutlamaları, nikâh sonrası aile yemeği başta olmak üzere kurumsal etkinlik ve toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partisini eşsiz manzara eşliğinde istediğiniz konseptle kutlayabileceksiniz. Kına ve bekârlığa veda partileri için klasik kutlamaların dışına çıkmak istiyorsanız Osmanlı ve modern tarzda süslemeler yaparak istediğiniz konsepti uyguluyoruz. Nasıl bir organizasyon geçirmek istediğinizi öğrendikten sonra bindallı ve kaftan renginize uygun olan renkte anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından temin ettiğimiz aksesuar ve dekorlarda bol seçenekler sunuyoruz. Kına mumu, kına tepsisi ve kına ile ilgili bütün aksesuarları temin ettiğimizden dolayı konsept bir gün geçirebileceksiniz.

Organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren davetli sayınızı öğreniyor ve bu doğrultuda açık alan restoranımızda masa ve sandalye düzenini hazırlıyoruz. Beyaz masa ve sandalyelerin bulunduğu restoranımızda her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde masa ve sandalyelerimizi konumlandırıyoruz.

Grand Savon Hotel Erdemli olarak organizasyonlara özel menüler hazırlıyoruz. Sizinle önceden konuşarak menülerimizi belirliyor ve yöresel lezzetlerimizi size sunuyoruz. Türk mutfağında çeşitli yörelerin lezzetlerinizi size sunuyoruz. Otelimizin profesyonel aşçıları tarafından hijyenik mutfakta yapılan yemeklerde kaliteli ürünler kullanıyoruz. Et ürünleri, sebze ve yeşillikleri güvenilir iş ortaklarımızdan temin ederek sizleri lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz. Siz de Mersin’in en güzel noktalarından birinde bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Ali Gün

  • Adres: Ayas Mah. No:12 Erdemli, Mersin

Grand Savon Otel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!