Grand Hermes Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Anamur, Mersin

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi dilediğiniz konseptte eğlenceli bir şekilde kutlamaya ne dersiniz?

Grand Hermes Hotel Anamur uzun yıllar boyunca Mersin’in en güzel konumlarından birinde faaliyet gösteriyor, misafirlerimizi kaliteli hizmet anlayışımızla ağırlıyoruz. Günlük hizmet akışımızda konaklama hizmeti versek de özel günlere de ev sahipliği yapıyoruz.

Otelimizde özel organizasyonlar çifte tahsis ettiğimiz iki alanımız bulunuyor. Butik organizasyonlar için tercih edilen 85 kişilik restoranımızı ve ferahlığıyla dikkatleri üzerine toplayan 500 kişilik davet alanlarımızı size tahsis edebiliyoruz. Davet alanlarımızda gerekli ısıtma ve soğutma sistemi mevcut olduğundan dolayı yılın 4 mevsimi de hizmet verebiliyoruz.

Kına tahtı, süslemeleri ve kına ile ilgili bütün ekipmanları anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından temin ediyoruz. Konsept bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız hayallerinizi sınırlandırmadan istediğiniz renk tonlarında masa ve sandalyeleri süslüyor, bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarında kına tahtı kuruyoruz.

Geniş repertuvara sahip olan düğün sektöründe deneyimli müzisyen ve orkestrayla anlaşıyor, kına gecenizi eğlenceli bir şekilde kutlama fırsatıyla sizi buluşturuyoruz. Ses ve ışık sistemi kendi bünyemizde bulunduğundan dolayı dışarıdan temin etmemize gerek kalmıyor.

Yemekli organizasyonlara özel olarak menüler oluşturuyoruz. Otelimizin profesyonel ve deneyimli aşçıları tarafından yapılan yemekler hem gözünüze hem de damak zevkinize uyacaktır. Kullandığımız ürünlerin kalitesini önemsiyor, güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyoruz. İsterseniz düğün öncesi menü tadımı ve menülerde değişiklik yapma imkânı da tanıyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partilerinden farklı olarak; düğün, nişan, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz. Özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlayarak unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz. Eğer bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız Grand Hermes Otel iletişim bilgisi için sayfa üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Hasan Bey

  • Adres: İskele Mahallesi No:11\A Anamur Mersin

Grand Hermes Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!