Gizli Bahçe Cafe

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Tarsus, Mersin

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Düğün organizasyonunuz öncesinde keyfinizce eğlenebileceğiniz kına ve bekârlığa veda partisine hazır olun. Kusursuz bir organizasyonu sizinle buluşturuyoruz.


Tarsus Gizli Bahçe kına organizasyonları için gelin, damat adayları ve aileler tarafından oldukça tercih edilen bir adres. Her yıl değişen kına trendlerine uygun olarak değişiklikler yapıyor, çiftlerin hayalindeki gibi bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Günlük hizmet akışımızda restoran işletmeciliği yaparak misafirlerimizi ağırlasak da özel organizasyonlarını kutlamak isteyen misafirlerimize geniş alanımızı tahsis ediyor, diledikleri gibi eğlenebilecekleri bir alan oluşturuyoruz.


Misafirlerimizi ağırladığımız davet alanımızdan bahsedecek olursak. 100 m2 kapalı 200 m2 açık alana sahibiz. İşletmemiz Tarih kokan bir taş bina olup kapalı alanımız kışın sıcak yazın serin olduğundan dolayı rahat bir şekilde vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Binanın Avlu kısmı yem yeşil zeytin ağaçları ve renkli çiçeklerle çevrili bir alandır. Özel günlerde çiftlere açık alanımızı tahsis ediyor, keyiflerince eğlenebilecekleri bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.


Masa ve sandalye giydirmelerinde birçok renk alternatifimiz mevcuttur. Masa ve sandalyeleri seçtiğiniz renkle hazırlıyor, gelin damat masası üstüne canlı çiçek ve aksesuar koyarak mekâna canlı bir hava kazandırıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partinizi ve nişan organizasyonunuzu konsept bir şekilde kutlamak istiyorsanız anlaşacağınız organizasyon firmalarıyla birlikte süsleme yapma imkânı da tanıyoruz. Böylece kına geceniz için kına tahtı, kına süslemeleri temin edebilir, nişan masanızı şık masa örtüleri ve iri şamdanlarla gösterişli bir hâle getirebilirsiniz.


Özel günlerin önemini ve değerini bilen bir kadroya sahibiz. Aile arasında yakın arkadaşlarınızla birlikte kutlama yapabileceğiniz mek3an arıyorsanız hizmetinizdeyiz. Bizimle sayfa üzerinde bulunan fiyat teklifi al butonuna basıp, karşınıza çıkan formu doldurarak iletişime geçebilir, Gizli Bahçe Tarsus adres ve telefon bilgisine kolay yoldan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Sinan SARI

  • Adres: Kızılmurat mah. K.Tursunbay sok.(cafeler sokağı,2721 sok.) No:23

Gizli Bahçe Cafe Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!