Efsane & Yalı Beach Club

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Anamur, Mersin

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Deniz manzarası nazır yemyeşil bir kır alanında bekârlığa veda partinizi kutlamaya var mısınız?


Efsane & Yalı Beach olarak uzun yıllar boyunca Mersin Anamur’un en güzel sahillinde faaliyet gösteriyor, kaliteli hizmet anlayışımızla misafirlerimizi karşılıyoruz. Günlük hizmet akışımızda restoran işletmeciliği yapsak da çiftlere özel gün kutlamalarını açık ve kapalı alanımızda gerçekleştirme fırsatı tanıyoruz.


Yemyeşil kır bahçemizde açık alanda sevdikleriniz birlikte unutulmaz bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir gün geçirmek istediğinizi öğreniyor ve bu doğrultuda size farklı alternatifler sunuyoruz.


Kapalı alanda kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız bu fırsatı da tanıyoruz size. Her mevsim faaliyet gösterdiğimiz kapalı alanımız yüksek tavan, kolonsuz ve gerekli ısıtma sistemi mevcut olduğundan dolayı rahat bir gün geçirebileceksiniz.


Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyor, organizasyonunuzun türüne göre süslemelerin tarzını belirliyoruz. Kına ve bekârlığa veda partinizde konsept bir kutlamak gerçekleştirmek istiyorsanız bindallı ve kaftanınıza uygun renkte kına tahtı ve kına süslemeleriyle davet alanımızı hazırlıyoruz.


Yemekli düğün tercihlerinizde, tecrübeli aşçılarımızın hazırladığı ev tadındaki yemek seçeneklerini misafirlerinize deneyimli servis elemanlarımızla sunuyoruz. Menü içeriğimizin, tüm konuklarınızın damak zevkine hitap edebilecek şekilde olmasına özen gösteriyoruz. Yemeklerde kullandığımız ürünleri güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyor, düğün gününüzde sizi ve davetlilerinizi hem eğlendiriyor hem de lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz.


Efsane Yalı Beach olarak hizmet vermeye başladığımızdan kısa süre sonra çiftler tarafından tercih edilen Anamur kına organizasyon mekânlarından biri olma özelliği kazandık. Kına organizasyonları dışında; düğün, nişan, sünnet, baby shower, kurumsal etkinlik ve açılışlara da ev sahipliği yapabiliyoruz.


Siz de bizim ev sahipliğimizde yıllar geçse de unutamayacağınız bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçin.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Mehmet Akif Ersoy Caddesi Anamur Mersin

Efsane & Yalı Beach Club Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!