Atalay Beach Club

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Anamur, Mersin

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Hakkında

Kapalı ya da açık alanlarımızın seçtiğiniz birinde eğlenceli bir kına organizasyonu geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Düğünün belki de en renkli daveti olan kına geceniz için hatırlarınızda güzel kareler bırakmak istiyoruz. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle her ayrıntıyı düşünerek hizmet veriyoruz!


Hiç açık hava kına gecesi düzenlemeyi düşündünüz mü? Eğer cevabınız “Evet!” ise Atalay Beach Club tam size göre! Kişiye özel organizasyon gereği çözüm ortaklarımızın da yardımıyla hayallerinizdeki daveti yaratıyoruz. Organizasyonunuzun hemen öncesi bir araya geliyor ve ayrıntıları konuşuyoruz. Kına tahtından müziğe davul şov isteyip istemediğinizden istek şarkı listenize kadar… Bu görüşmenin sonunda ise ortaya istediğiniz bir organizasyon çıkıyor. Tahsis ettiğimiz organizasyon sorumlusu sayesinde de kendinizi yalnız hissetmiyor ve muhtemelen ilk defa gerçekleştireceğiniz kına geceniz için endişeleriniz siliniyor. Daha rahat ve keyifli bir gün geçiriyorsunuz.


Farkımızı hissetmenizi istiyoruz. Çünkü özel organizasyon için detaylı bir çalışma sergiliyoruz. Gelen her çiftimizi mutlu etmeyi amaç edinerek bir sonraki maceraya daha iyisini hedefliyoruz. Kendimi geliştirmeyi çok seviyoruz. Belki de bu sebeple birçok çift tarafından tercih edilen bir mekân haline geldik. Mersin’de hatta özellikle Anamur’da özel organizasyonların iyi adreslerinden biri haline geldik. Çünkü her yeni çift bizi heyecanlandırıyor ve bunun sayesinde de kendimizi dinç tutuyoruz.


Düğün öncesi çeşitli merasimlerin gerçekleştiği kına gecenizi profesyonel hizmet veren bir kır düğünü mekanıyla yapmayı düşünüyorsanız, o zaman mekanımıza hoş geldiniz! Yemeklerden müziğe kadar her konuda kaliteli olmayı amaç edinerek çalışıyoruz. Kına geceleriniz için eğlenceyi vadediyoruz. Bu nedenle Atalay Beach Club iletişim bilgilerini merak ediyor, sorularınızı sormak istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar basit!

İletişim

Türkan Hanım

  • Adres: Yalıevleri Mah. Atalay Siteleri Önü

Atalay Beach Club Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!