Zeytinpark Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Akhisar, Manisa

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Hakkında

Uzun zamandır hayal ettiğiniz gün geldi çattı! Çok az bir zaman sonra evlenecek ve eşinizle yeni bir hayata başlayacaksınız. Şimdi ise düğün öncesi gerçekleştireceğiniz kına organizasyonunuz için mekân arayışındasınız. Zeytinpark Kır Düğünü olarak hemen karşınızdayız! Profesyonel bir hizmetle özel günleriniz için hassasiyetle çalışıyor, bir organizasyon firmasına ihtiyaç duymadan davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz.


Yeşilin her tonunu göreceğiniz kır bahçemizde kına organizasyonunuz için özel bir hizmetle çalışıyoruz. Seçtiğiniz taht modelini bahçemizde yer alan çardağımızın altına yerleştiriyoruz. İster pembe ister kırmızı ister mor… Birçok renk seçeneğine sahip olduğumuz tahtlarımıza uygun seçtiğiniz renkte de giydirmeler gerçekleştiriyoruz. Yuvarlak masalarımızın üzerine de yine konseptimizi dikkate alarak dekoratif süslemeler yerleştiriyoruz. Hem siz hem de misafirlerinizin beğeneceği kına davetiniz için bu kalan sayılı günler de arkanızı profesyonel bir mekâna yaslayın ki içiniz rahat olsun!


Yemekli ya da yemeksiz seçeneklerimizle karşınıza çıkıyoruz. Yemekli düşünüyorsanız başlangıcınızdan tatlınıza kadar ustalarımız harika lezzetler hazırlıyor. İkramlı düşünüyorsanız da kına davetine özel atıştırmalıklar hazırlıyoruz. Tüm bunlarla birlikte muhteşem bir doğanın içerisinde yörenize uygun müziklerin çaldığı eğlenceli bir davet geçiriyorsunuz. Hatta birlikte bir konsepte bile karar verebiliyoruz. Bohem, Romantik, Hint, Osmanlı gibi birçok temayla da hizmet veriyoruz. Dediğimiz gibi bir organizasyon firmasına ihtiyaç duymadan kına organizasyonunuzu gerçekleştiriyoruz. Manisa kır düğün salonları arasında farkımızı anlamanız için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.


İlkelerimiz olan yenilenmek ve gelişmek dürtüsüyle hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Her sene kendimize kattığımız değişiklikler sayesinde her gün yeni bir misafir kazanıyoruz. Çünkü bu tarz davetlerin kişiye özel olması gerektiğine inananlardanız. Her anlamda sizi tatmin etmeye hazırız. Eğer tüm bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken belli. Yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Böylece hayalinizdeki açık hava kına davetini gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşabilirsiniz!

  • Adres: İstanbul Yolu

Zeytinpark Kır Düğünü Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!