Villa Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Hayır

Aksesuar Kiralama

400-500 kişi

Kapasite

10-30 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Turgutlu, Manisa

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına mumu, Kına süslemesi, Kına tepsisi

Önerilen Firmalar

Kervansaray Düğün Salonu
13

Turgutlu

Kervansaray Düğün Salonu

Kına geceleriniz için 500 kişiye hizmet verebildiğimiz Turgutlu Kervansaray...

Turgutlu Prenses Düğün Salonu
12

Turgutlu

Turgutlu Prenses Düğün Salonu

10 yılı aşkın süredir Turgutlu Prenses Düğün Salonu adresimizde sultanlara ...

Hanedan Bolu Mangal
13

Turgutlu

Hanedan Bolu Mangal

Doğa ve şehri tepeden gören bir konuma sahip restoranımızda kına ve bekârlı...

Hakkında

Uzunca yıllardır içerisinde bulunduğumuz düğün sektöründe, değişmeyen kalitemiz ve bu kaliteyi uygun fiyatlarımız ile sunarak faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Para kazanmanın zor olduğu günümüzde genç çiftlerimiz için bütçelerine uygun bir organizasyon vaat ediyoruz. Uygun fiyatlarıyla Villa Düğün Salonu’nu tercih ederseniz hem cebiniz hem de kafanız rahat eder. Tüm paranızı mekâna yatırıp geriye kalan her şey için sıkıntıya girmemeniz için iyi bir fırsat sunuyoruz. Düğünler haricinde nişan törenleri, sünnet düğünleri ve kına geceleri için de aynı özveri ve titizlik ile çalışıyoruz. Tüm bu hizmetleri sizin için veriyoruz ve işimizi ciddiye alıyoruz. Profesyonel ve işini severek yapan bir ekip ile kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Salonumuzda 400 ve 500 arası sayıda konuk ağırlama kapasitesine sahibiz. En mutlu gününüzde tüm sevdiklerinizi, akraba ve arkadaşlarınızı çağırabilirsiniz. Çağırmanızı bekleyen kimseyi unutmamanızı ve davetiye yollamanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde düğünden sonra gidip gönüllerini almak zorunda kalabilirsiniz. Bizden söylemesi.

Gelelim bu yazıyı okumanızdaki ana sebebe. Düğününüzden önce geleneklerimizde olan ve çok uzun yıllardır süre gelen kına gecenizi güzel bir şekilde yapmak ve sağ salim atlatmak istiyorsunuz. Bunun yanında çok eğlenceli ve bol oynamalı halay çekmeli bir organizasyon da olsun istiyorsunuz. Biz tüm bunları size kolaylıkla sağlayabiliriz. Kına müziklerinizi layığı ile çalabilecek ve sizi saatlerce oynatıp yerinizde oturtmayacak bir grubumuz var. Sektöre yıllarını vermiş ve oldukça deneyim kazanmış orkestramız türü veya tarzı ne olursa olsun istediğiniz tüm şarkıları çalıp canlı olarak söyleyebilecek kabiliyette. Sıkı durun, çok eğlenceli bir kına gecesi sizi bekliyor.

Turgutlu Villa Düğün Salonu iletişime geçmeniz için yandaki formu eksiksiz bilgiler ile doldurmanızı rica ediyor. Bu yolla fiyat teklifi de alabilirsiniz.

İletişim

Canan Hanım

  • Adres: Turan Mah. Keçeciler Sk. No: 14, Turgutlu / Manisa

Villa Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.