Umut Düğün Salonları

0850 241 1791

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

10-30 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Kına süslemesi

Hizmet İçeriği

Akhisar, Manisa

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına takımı, Kına ekibi, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına müziği

Önerilen Firmalar

Siyah İnci Garden
11

Merkez

Siyah İnci Garden

Siyah İnci Garden Kır Düğün Salonu Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Toplantı ve...

Manisa Polisevi
11

Merkez

Manisa Polisevi

Kına gecesi organizasyonlarınızı düzenlemek için Manisa Polisevi Düğün Salo...

Zeytinpark Kır Düğünü
16

Akhisar

Zeytinpark Kır Düğünü

Uzun zamandır hayal ettiğiniz gün geldi çattı! Çok az bir zaman sonra evlen...

Hakkında


Manisa Akhisar mevkiinde kına gecesi organizasyonu düzenlemek istiyor ama istediğiniz gibi bir mekân bulamıyor musunuz?


O zaman Umut Düğün Salonları ile karşılaşmadınız. Bugüne kadar sayısız organizasyona ev sahipliği yaptık. 4 farklı davet alanımızla beraber Akhisar’da özel günlerini gerçekleştirmek isteyenlerin yanında olduk. Profesyonel organizasyon ekibimizle beraber gecelerini planladık. Bizim en büyük gayemiz misafirlerimizin memnuniyetini sağladık ve organizasyon bitiminde ‘teşekkür ederiz.’ cümlesini duymak!


Bu cümleyi duymak için çok çalışıyor, isteklerinizi gerçekleştiriyoruz. Hayal ettiğiniz organizasyonları planlarken organizasyon sorumlumuzun bilgi ve deneyiminden yararlanıyor, aynı zamanda sizlere danışmanlık hizmeti de sağlayabiliyoruz.


Kına gecesi organizasyonlarınızı düzenlerken deneyimli çözüm ortaklarımızdan yardım alıyoruz. Aynı zamanda dilerseniz dışarıdan organizasyon firması getirebilirsiniz. Mekanımızın dekorasyonunda değişiklik yapabilirsiniz.


Bize kapasitenizi söylerseniz hangi düğün mekanımızın size uygun olduğunu söyler, o mekanımıza göre organizasyon akışı planlaması yapabiliriz. Beraber gecenizi planlarken geleneksel ve modern konseptlerde kına gecenizi düzenleyebiliyoruz. Konseptleri dilediğinizi gibi tercih edebiliyor, organizasyon sorumlumuz ile iletişim kurabiliyorsunuz.


Dilerseniz mekanımızın her yerine kırmızı renklerin hâkim olduğu bir dekorasyon yapabilir, Osmanlı temasında bir kına gecesi organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Kına tahtınızı mekanımızın en güzel yerine konumlandırabiliriz. Kına tahtınızda gerçekleşen kına yakma ritüeli için sizlere kuru kına ve kına tepsisi gibi malzemeleri de sağlıyoruz. Bizimle beraber gerçekleşecek organizasyonlarınızda diğer ayrıntıları düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Çünkü tüm detayları sizler için düşünüyoruz. Size kalan tek görev ise misafirlerinizle ilgilenmek ve gönlünüzce eğlenmek!


Eğer siz de sağladığımız hizmetleri beğendiyseniz bizimle iletişim kurmak için aşağıda yer alan butona tıklayabilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi alarak hakkımızda daha fazla bilgi alabilirsiniz. Örneğin Akhisar’ın en gözde fotoğraf ve video ekibiyle çalıştığımızı biliyor muydunuz?


Hayal ettiğiniz organizasyonu düzenlemek için heyecanla bekliyoruz.

İletişim

Cesur Caldiri

  • Telefon: 0850 241 1791

  • Adres: Reşat Bey Mahallesi, 168. Sk., 45200 Akhisar/ManisaYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.