Tütün Otel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Akhisar, Manisa

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Tütün otel Düğün Salonları olarak çok uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Topi Kardeşler gibi büyük bir kuruluşun alt dalıyız ve bünyemizde otel ile birlikte 10’a yakın salonumuz var. Akhisar’da bulunan salonlarımızın tamamı ilçemizin farklı noktalarında bulunuyor. Böylece herkese yakın bir noktada bulunarak hemşerilerimize hizmet verebiliyoruz. Bu salonlarda düğün, sünnet düğünü, nişan töreni, kına gecesi, bayi toplantısı, iş toplantıları ve yemekleri gibi çok sayıda organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Tütün Otel Düğün Salonu dâhil tüm salonlarımızı dilediğiniz gibi tercih edebilir ve en özel günleriniz için kullanabilirsiniz.

Kına geceniz için güzel ve kapasitesi, hizmetleri, tüm özellikleri ile size uygun bir yer arayışında olduğunuzu biliyoruz. Düğününüzden hemen önce gerçekleşecek olan bu önemli günü doğru yerde yapmak istediğinizi de biliyoruz. Bu sebeple size farklı özellikleri ve kapasiteleri ile hizmet veren salonlarımızdan bahsetmek istiyoruz. İster kapalı mekân klasik bir salon, isterseniz de kır bahçesinde yer alan 4 ayrı salon kompleksimiz var. Kayalıoğlu Düğün Salonu kır organizasyonları için tercih edebileceğiniz ve yeşillikler içinde kocaman bir alan. Diğerleri de isim olarak Akhisar Düğün Salonları, Umut Düğün Salonları ve Otel Düğün Salonları.

Tüm salonlarımızı sizin için titizlikle temizliyoruz, düzenliyoruz, süslüyoruz ve hazır hale getiriyoruz. Her birinde farklı dekorasyonlarımız ve farklı renkte konseptlerimiz var. Aralarından en az birini mutlaka beğeneceğinize eminiz. Her salonumuzda hem yemekli hem de yemeksiz olarak size organizasyonunuzu düzenleme şansı veriyoruz. Bünyemizde bulunan restoranlar ve tüm catering hizmetleri içerisinde çalışan çok sayıda usta aşçımız ve deneyimli mutfak ekiplerimiz var. Bu ekiplerin kaliteli ve taze ürünler ile hazırladığı son derece lezzetli yemekler içerisinden size fiks menüler sunuyoruz. Bunlardan birini seçebileceğiniz gibi size özel bir menü de hazırlayabiliriz.

Kına organizasyonunuzu bizimle birlikte yapmak için yandaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Mehmet Çaldırı

  • Adres: Devlet Karayolu Üzeri 21 SK. NO:68 Akhisar / Manisa

Tütün Otel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!