Taylan Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Manisa

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına müziği

Hakkında

Taylan Düğün Salonu ve Taylan Restaurant olarak yemek ve düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. 1928 yılında kurulduğumuz günden beri hiç durmadan çalışıyoruz. Yıllar içerisinde çok sayıda çalışanımız oldu ve en iyileri ile çalışmaya devam ediyoruz. Uzun süredir bizimle çalışan ekibimiz ile bir aile olduk diyebiliriz. Saygıda kusur etmeden ve misafirlerimizin tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz. Düğün salonu olarak düğünler haricinde başka türlü organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz elbette. Kına gecesi, nişan töreni, bayi toplantısı, mezuniyet balosu ve sünnet düğünleri bunlardan sadece birkaçı.

Gelelim bu yazıyı okuma sebebinize. Muhtemelen evlilik sürecinin en zorlu ve kafa karıştırıcı dönemindesiniz ve Manisa kına gecesi mekanları arasında seçim yapmaya çalışıyorsunuz. Bu sebep ile işinizi kolaylaştırmak için size ihtiyaç duyabileceğiniz birkaç şeyden bahsetmek istiyoruz. Kına gecesi gibi geleneklerimizden gelen ve hepimizin severek katıldığı o töreni sizin için kusursuz hale getirmek istiyoruz. Bunun için de daha en başta bizimle gelip konuşarak beklentilerinizi ve isteklerinizi aktarmanızı istiyoruz. Bu doğrultuda da sizin için bir planlama yapıp uygulamaya geçiyoruz.

Kına geceniz için salona bir kına tahtı kuruyoruz ve o tahtta otururken güzel fotoğraflarınızı çekiyoruz. Kına töreni atmosferini yaratmak için salonu kınaya uygun olarak süslüyoruz. Deneyimli orkestramızın yaptığı kına müzikleri eşliğinde çokça eğleneceğinizi ve oynamaktan kendinizi alamayacağınıza eminiz. Zira geniş pistimizi görünce bunun olacağını öngörmüş olacaksınız zaten.

Dilerseniz 500 kişi kapasiteli salonumuzda dilerseniz de 200 kişilik terasımızda açık havada bir kına gecesi düzenleyebilirsiniz. Eğer bunu yemekli yapmak isterseniz usta aşçılarımızın hazırladığı menülerden damak zevkinize ve bütçenize uygun olanını seçebilirsiniz.

Manisa Taylan Düğün Salonu iletişime geçmeniz için yandaki formu doldurmanızı bekliyor.

İletişim

selman bey

  • Adres: Uncubozköy Mahallesi Mimar Sinan Bulvarı No : 209

Taylan Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!