Saray Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Akhisar, Manisa

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Düğün salonumuz çok uzun zamandır Manisa’nın Turgutlu ilçesindeki hemşerilerimize hizmet veriyor. Saray Düğün Salonu olarak biliniyoruz ve seviliyoruz. Yıllar içerisinde çok fazla çift bizi tercih etti ve bu tercihlerinden ötürü pişman olmadılar. Bir aile işletmesi olarak çekirdekten yetişen ve işine dört elle sarılmış bir ekip ile salonumuzu yönetiyoruz. Herkes bu iş yerinde kendi işletmesi olduğu bilinci ile çalışıyor ve bu sebeple kusursuz organizasyonlara imza atmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Salonumuzda düğün, nişan, sünnet gibi organizasyonlar haricinde kına geceleri de düzenliyoruz. 700 kişi kapasiteli salonumuzda hayal ettiğiniz kına gecesini düzenleyememeniz için hiçbir sebep yok. Deneyimli orkestramız sayesinde kına müziklerinizi layığı ile çaldırabilir ve kendi listenizi oluşturarak repertuarı dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Dilerseniz bu güzel geceyi ölümsüzleştirmesi için kendi fotoğrafçınızı da getirebilirsiniz.

Salonumuzun diğer özelliklerinden bahsedecek olursak gelinlerimizin ihtiyaç halinde kullanabileceği bir gelin odamız mevcut. Burayı organizasyon boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz ve eğer kına kıyafetinizi değiştirmek gibi bir niyetiniz varsa bu odada rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca konukların faydalanabileceği ve alışveriş yapabileceği bir kantinimiz ve yemek dağıtımları ile pasta kesim işlemleri için kullandığımız bir de mutfağımız mevcut. Pasta demişken söyleyelim, kına geceleri için zorunlu olmamak ile birlikte dilerseniz sizin için pasta kesim töreni de yapabiliriz.

Akhisar Garı bitişiğinde bulunan salonumuza kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Konuklarınız da hem toplu taşıma hem de özel araçları ile zorluk çekmeden davetinize katılabilirler. Gelip bizi görmek ve ziyaret etmek isterseniz kapımız size sonuna kadar açık. Ortamı kendi gözleriniz ile görürseniz kına gecenizi hayalinizde canlandırmak daha rahat olacaktır. Sizi bekliyoruz. Ancak daha kolay bir şekilde de bize ulaşabilir ve ilk iletişimimizi başlatabilirsiniz. Yan tarafta bulunan formu doldurarak bize ulaşıp fiyat teklifi alın.

İletişim

Nedim Aydin

  • Adres: Ragıb Bey Mah. 21/70 Gar Bitişiği Akhisar / Manisa

Saray Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!