Salihli Yeşilçam Kır Düğün Bahçesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Salihli, Manisa

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Kır bahçemiz, Salihli’nin meşhur odun köftesini yapan restoranımız ve tüm hizmetlerimizle birlikte 2010 yılından bu yana yemek, eğlence ve düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İki işletmemiz de yan yana bulunuyor ve restoranımız yemek, Salihli yeşilçam Kır Düğün Bahçesi ise toplu organizasyonlar konusunda oldukça tercih ediliyor. Toplu organizasyon demişken, Kır Bahçemizde düğün başta olmak üzere sünnet, nişan, kurumsal etkinlikler, her türlü özel gece ve günler için davetler düzenliyoruz. Son birkaç yıldır kına gecelerinin de mekânlarda yapılmaya başlaması ile kına organizasyonlarına da ev sahipliği yapmaya başladık.

Oldukça deneyim sahibi bir işletme olarak kadromuzu da işini bilerek ve severek yapan çalışanlardan oluşturduk. Ekibimizin içerisinde servis elemanlarımız, usta aşçılarımız, mutfak ekibimiz, müzisyenlerimiz ve fotoğraf video işi ile ilgilenen çalışanlarımız var. Herkes ortak bir bilinç ve takım çalışması ile hareket ediyor, bu sebeple de ortaya her zaman kusursuz işler ve memnun müşteriler çıkıyor. Tecrübeler elde ettikçe daha iyisi için durmadan çalışıyor ve sürekli olarak yenileniyoruz.

Geniş arazimizde 1200 kişiye varan konuk sayısını rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Esasında yedi dönüm olan bahçemiz, kokteyl düzeninde oturmalı düzenden çok daha fazlasını alabilecek bir kapasiteye sahip. En mutlu gününüzde yanınızda olmasını istediğiniz her bir akraba, tanıdık ve arkadaşınızı tereddüt etmeden çağırabilirsiniz. 10 kişilik yuvarlak masalarımız ile birlikte Kır Bahçemize uygun olsun diye beyaz lake sandalyeler kullanıyoruz. Eğer çiftimiz talep ederse masa ve sandalye giydirmelerimiz de var.

Kına organizasyonunuz için yemekli bir davet düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Hem lezzeti hem de bütçe dostu oluşu ile toplu organizasyonlar için ideal bir yemek hizmetimiz var. Usta aşçılarımızın hazırladığı yemeklerden oluşan menümüzü çiftimizin isteğine göre belirleyebiliyoruz. Damak zevkinize göre tavuk eti veya kırmızı et kullandığımız yemeklerinizi davetlilere titizlikle servis ediyoruz.

Bizi Salihli kına gecesi organizasyonunuz için tercih ediyorsanız yandaki formu doldurarak iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Suleyman Balaban

  • Adres: Barış Mah. İzmir Asfaltı 3. Km Milangaz Yanı Salihli

Salihli Yeşilçam Kır Düğün Bahçesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!