Salihli Öğretmenevi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Salihli, Manisa

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi

Hakkında

Hayal ettiğiniz kına gecesini bize anlatın, biz de gerçekleştirelim!

Salihli Öğretmenevi olarak özel günlerinize hizmet vermek için hazırız. Sevdiklerinizle dilediğinizce eğlenebileceğiniz ve aile sıcaklığındaki mekânımızda kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Hem konaklama hem de özel günler için hizmet veren sosyal tesisimizde kına gecenizi gerçekleştirebilirsiniz. Sanılanın aksine özel günlerde sadece öğretmenlere hizmet vermiyor, bizi tercih etmek isteyen gelin adaylarıyla buluşuyoruz.

Peki, kına gecelerinizde Manisa Salihli Öğretmenevi Düğün Salonu olarak neler sunuyoruz?

-Hem açık hem de kapalı alanımız bulunuyor. Hangi alanımızda organizasyonunuzu gerçekleştirmek isterseniz sorumlumuz ile iletişime geçebilir, isteklerinizi anlatacağınız bir toplantı organize edebiliriz.
-Çok amaçlı salon adını verdiğimiz kapalı alanımızda yaz-kış fark etmeksizin hizmet verebiliyoruz. Havalandırma ve klima sistemleriyle davetlilerin rahat bir organizasyon geçirmesini sağlıyoruz.
-Salihli’de faaliyet gösteren organizasyon firmalarından destek alabilir, kına tahtınızı mekânımızın en güzel yerine konumlandırabilirsiniz. Kına mumu, yaş kına, kuru kına, hediyelikler ve kına tepsisinin yer aldığı bir kına masası da oluşturabilirsiniz.
-Profesyonel ekibimiz arasında yer alan fotoğraf sanatçımız; geçenizin en güzel karelerini çekiyor. Deklanşöre bastığında mutlu yüzleriniz yıllar sonra yâd edilmek üzere fotoğraf albümünüze giriyor.
-Kına gecesi müzikleri oldukça önemli. Keyifli saatler geçirmenizi sağlayan müzisyenlerimiz belirlediğiniz şarkıları seslendiriyorlar.
-Mekânımıza ulaşım sağlamak oldukça kolay. Küçük ve samimi bir yer olan Salihli’de otobüs güzergahları üzerinde bulunuyor. Üstelik kendi aracınızla da gelmek isterseniz çevremizde bulunan geniş park alanlarını kullanabilirsiniz.
-Konaklama hizmetimiz de bulunuyor. Sadece öğretmenlere sağladığımız bu hizmetle öğretmen misafirleriniz günün yorgunluğunu sosyal tesisimizde atabilecekler.

Sağladığımız hizmetleri beğendiyseniz iletişim kurmak için sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilir, hayal ettiğiniz organizasyona kavuşabilirsiniz. “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklamadan ve bizimle iletişime geçmeden Salihli kına mekânınıza karar vermeyin.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Aksoy Mahallesi, Menderes Cd. No:70, 45330 Salihli/Manisa

Salihli Öğretmenevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!