Salihli Gümüşçayı Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Salihli, Manisa

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi

Hakkında

Evliliğe giden yolda en eğlendiğiniz geceler kuşkusuz ki kına gecesi organizasyonları!
Kına gecesi organizasyonları için faaliyet gösteren Salihli Gümüşçayı Düğün Salonu, unutulmaz bir gece yaşamanızı sağlıyor.


Düğün organizasyonsuzun bitiminde mutlu yüzlerle ayrılmamızı sağlıyoruz.


Biz Gümüşçayı Kır Düğün Salonu ekibi olarak hayallerinize ulaşmanız için hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Sizlerin düşüncelerini öğreniyor, istediğiniz konseptte düğünler tasarlıyoruz.


Kına gecesi organizasyonlarının yanı sıra nişan törenleri düğün organizasyonları söz merasimlerinde de hizmet veriyoruz.


Kına gecesi organizasyonları için gereken tüm malzeme ve süslemelerinizi çözüm ortaklarımızla beraber sağlıyoruz. Çözüm ortaklarımız yıllardır bu işin içinde olan firmalar.


Dilerseniz siz de dışarıdan organizasyon firması ile anlaşarak mekanımızın düzenlenmesini sağlayabilir, istediğiniz konsepte ulaşabilirsiniz. Günümüzde popüler olan modern kına gecesi konseptlerini de gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylece geleneksel bir kına gecesi için de oldukça uygun olan mekanımızda beyaz renkleri kullandık. Beyaz renkleri kullanmamızın nedeni her konsepti uyum sağlayabilmesi! Hem de beyazın gücünden faydalanabilmeniz, şık ve sade dekorasyona sahip olabilmenizi sağlıyoruz.


Hem açık hem de kapalı alanımızda sizlere hizmet veriyoruz. Unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu gerçekleştirmenizi istiyoruz. Yazın kır bahçemizi tercih edebilirken kışın ise kapalı alanınızda davetlerinizi ayarlayabilirsiniz.


Müziklerden başlayarak kına gecesi için gerekli olan tüm detayları sizler için düşünüyoruz. Müzisyenlerimiz sizler için en güzel şarkıları çalarken profesyonel ekibimizle mekanınızda en güzel aksesuarları konumlandırıyoruz. Teknik desteği sağlayabildiğimiz organizasyonlarınız için tek yapmanız gereken hayalinizdeki düğünü bize anlatmak.


Peki, Gümüşçayı Kır Düğün Salonuna nasıl ulaşabilirsiniz?


Hemen söyleyelim.


Bu sayfa üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Aşağıda bulunan ücretsiz fiyat teklifi al butonunu tıklayarak hayallerinizdeki organizasyona ulaşabilir, düşüncelerinizi anlatabilirsiniz. Dilediğiniz gün ve saatte sizlerle buluşabiliriz. Organizasyon sorumlumuz eşliğinde planladığımız düğünler için çok heyecanlıyız!


Unutulmaz ve kusursuz kına gecesi organizasyonları için bir tık uzağınızda sizleri bekliyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Kurtuluş Mahallesi, Gümüşçayı Cd. No:196, 45310 Salihli/Manisa

Salihli Gümüşçayı Kır Düğünü Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!