Boğaziçi Restoran

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Alaşehir, Manisa

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Boğaziçi Restoran olarak bunca yıldır gösterdiğimiz hizmetlerin bir uzantısı olan ve yine aynı özenle icra ettiğimiz işimiz için sizi restoranımızda görmekten mutluluk duyarız. Hâlihazırda restoranımızda düzenlediğimiz düğünler, nişan merasimleri, grup yemeği organizasyonları, kurumsal etkinlikler gibi özel günlerde uzun yılardır faaliyet gösteriyoruz. Şimdiye kadar ev sahipliği yaptığımız etkinliklerin tamamını başarı ile tamamladık ve günden güne bu konuda çeşitli tecrübeler kazandık. Hâlâ da kazanmaya ve yeni şeyler öğrenmeye devam ediyoruz. Bunların yanı sıra bir konu daha var ki o da kına geceleri.

Kültürümüzde her zaman bir yeri olan ve mutlaka büyük bir neşe ile kutlanıp adetleri yerine getirilen bir seremonidir kına geceleri. Fakat son dönemde bu konuda ufak bir farklılaşmaya gidildi ve eskiden olduğunun aksine evlerde değil mekânlarda kutlanmaya başladı. Biz de elbette bu tarz talepler aldık ve çiftlerimizi bu isteklerinde geri çevirmedik. Son birkaç yıldır diğer organizasyonlarda olduğu gibi kına gecelerini de aynı özen ve titizlik ile restoranımızda düzenliyoruz. Siz de işinin ehli bir ekip ve seçenekler sunan güzel bir mekânda kınanızı gerçekleştirmek istiyorsanız Boğaziçi Restaurant Alaşehir’de sizi bekliyor.

Restoranımız yaz kış hizmet verebilen bir tesis düzenine sahip. Hem açık hem de kapalı alanımız ile istenen konseptte ve türde etkinlikleri düzenleyebiliyoruz. Muhteşem bir manzarası ile kalabalık davetleri ağırlayabilen geniş bir kır bahçemiz var. Yaz ve ilkbahar aylarında burada açık hava bir eğlence harika olabilir. Dilerseniz kapalı alan seçeneğimiz de var elbette. Restoranımızın iç kısmı gereli düzenlemeler yapıldığından iyi bir balo salonu halini alıyor. İster DJ müziği isterseniz de canlı müzik eşliğinde burada saatlerce oynayabilir, çok eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için sayfadaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Muzaffer Turfan

  • Adres: KÜLTÜR TAKSİM EVLERİ NO:4 Ilıca Mahallesi 45600 Alaşehir/Manisa

Boğaziçi Restoran Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!