Kybele Park

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Manisa

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına mumu

Hakkında

2014 yılında açtığımız kır düğün kompleksimiz düğün sektöründeki ilk işletmemiz değil ve son da olmayacak. Fotoğrafçılık ile başladığımız bu sektörde uzun yıllarımızı geçirdik ve bilgi birikimimiz ve atılımcı ruhumuz ile düğün mekânları açmaya başladık. Hauz Park Plaza’dan sonra en yeni işletmemiz olan Kybele Düğün Salonu’nu açtık. İşini ciddiye alarak profesyonelce çalışan kocaman bir kadroya sahibiz. Tüm misafirlerimizi memnun etmek adına oluşturduğumuz bir çalışma sistemimiz ve disiplinimiz var. Bu sisteme uyum sağlayan ve işini severek yapan ekip arkadaşları ile birlikte yolumuza devam ediyoruz.

Tesisimizde düğünler haricinde çeşitli birçok organizasyona daha ev sahipliği yapıyoruz ve kına geceleri de bunlardan bir tanesi. Eğer salon kınası yapmak istiyorsanız, en doğru kararı vermişsin. Kına organizasyonlarında kullanabileceğiniz bir kına tahtımız var bile var. Eğer detaylar ile ilgilenmesi için profesyonel anlamda bir organizasyoncu desteği istiyorsanız çözüm ortağımız firmalar ile sizin adınıza iletişime geçebiliriz. Ancak dilerseniz siz de bu detaylarla ilgilenebilirsiniz. Eğer yemekli bir davet düşünüyorsanız iyi haberi verelim. Mutfağımızda özveri ve titizlik ile çalışan deneyimli bir mutfak ekibimiz ve usta aşçılarımız var. Onların derlediği zengin menüden kendinize seçim yapmak fazlasıyla zor olacaktır. Ana yemekler, ara sıcaklar ve mezeler ile tatlılardan oluşan menümüzden bütçenize ve damak zevkinize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Mekânımızda iki adet kır düğünümüz ve bir hayli büyük açık hava düğün alanımız mevcut. Neredeyse 1.000 kişilik davetliyi rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Kalabalık çevrelere sahip iki insanın en mutlu gününde bir araya gelecek büyük topluluk için oldukça uygun. Sadece yazın ve ilkbaharda değil, dört mevsim hizmette olan kapalı bir salonumuz da var. Dilerseniz aynı hizmet kalitesi ve koşullar ile kına gecenizi burada yapabilirsiniz.

Kybele Düğün Salonu Manisa’daki tüm çiftlere hitap ediyor ve onları ağırlamayı bekliyor. Fiyat teklif formunu doldurarak bize hemen ulaşabilirsiniz...

İletişim

Okan Şenyoğurtçu

  • Adres: İzmir Bursa karayolu Selimşahlar girişi Topbaş Kundura Tesisleri No:31 Manisa / Merkez

Kybele Park Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!