Kayalıoğlu Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Akhisar, Manisa

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

En mutlu başlangıçlar için tercih ettiğiniz Kayalıoğlu Kır Düğün Bahçesi'nde düşlerinizi gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz. Hem düğün hem de kına organizasyonları için en doğru adres olmak için çalışıyoruz. Bu yüzden profesyonel bir ekiple iş birliği içinde olmanın yanı sıra genç ve dinamik çalışma arkadaşlarıyla organizasyonlara farklı bir bakış açısı katıyoruz. Tabii ki mekanımızın şık ve harikulade gözükmesi için de bir organizasyon ekibimiz bulunuyor. Kısacası düğün ve kına gecelerinde daha iyi hizmet verebilmek için büyük bir ekibe sahibiz... Gelin size biraz da mekanımızdan bahsedelim ve Manisa Akhisar kına geceleri için sunduğumuz hizmetleri beraber inceleyelim.

İki mekan alternatifi sunuyoruz. Yemyeşil bir atmosferin büyüsünde çimlerin üzerinde bir kına gecesi hayal ediyorsanız, kır bahçemiz tam da size göre. Beyaz masa ve tiffany sandalyelerin bulunduğu şölen alanında davetlilere şık bir deneyim yaşatma fırsatı yakalıyorsunuz.

Eğer ben “Havuz başında bir kına gecesi istiyorum”, diyarsanız da Kayalığlu Akademi havuz alanı sizin için biçilmiş kaftan. Havuzun ortasına konumlandırdığımız çiçekler ve özel aydınlatmalarla şık bir kına gecesi yaşatıyor; beş yıldızlı otel standardında bir törene sahip olmanızı sağlıyoruz.

İki alanımızın da oldukça geniş olduğunu belirtelim. Hatta dilediğiniz her misafiri davet edebilir, coşkulu bir kalabalık eşliğinde pistte eğlenebilirsiniz. Burada işin sırrının müzikler olduğunu da unutmayalım. Uzun yıllardır beraber çalıştığımız orkestramız her yaşa ve zevke hitap eden bir repertuvara sahip. İsterseniz siz de kına geceniz için özel bir liste hazırlayabilirsiniz. Kına gecesinin en önemli anı olan kına merasiminde en özel şarkı ve türkülere yer verebilirsiniz.

Kına sürecinin en iyi şekilde gerçekleşmesi için sizin yanınızdayız! Siz de her aşamada yanınızda olan bir mekan istiyorsanız, neden bizimle iletişime geçmiyorsunuz? Organizasyon sorumlumuzla iletişime geçtiğinizde avantajlı fiyatları, daha detaylı hizmet içeriğini de öğrenebilirsiniz. Bizimle irtibat kurmak için yapmanız gereken tek şey; sayfanın üst kısmında yer alan Akhisar Kayalıoğlu Düğün Salonu iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

Müfit Bey

  • Adres: Kayalıoğlu Mahallesi Çamlık mevkii Manisa AkhisarYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!