Elf Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Salihli, Manisa

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Elf Restaurant olarak uzun yıllardır kaliteli hizmet anlayışımız ile faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Manisa’nın Salihli ilçesinde bulunuyoruz ve Salihli başta olmak üzere tüm Manisalılara hizmet veriyoruz. Salihli Elf Restaurant nerede diye soracak olursanız hemen tarif edelim. İzmir yolu üzerinde 5. kilo metrede yer alan restoranımız Petrol Ofisi yanında yer alıyor. O yol üzerinde ilerlerken rahatlıkla görebilirsiniz.

Uzak yakın demeden gelip bizi ziyaret eden ve misafirimiz olan sadık müşterilerimiz sayesinde her gün büyümeye devam ediyoruz. Restoranımızda günlük olarak verdiğimiz yemek servisi haricinde toplu organizasyonlara da bünyemizde yer veriyoruz. Düğünler başta olmak üzere; nişan törenleri, nikâh sonrası eğlencesi, doğum günü kutlamaları, bekârlığa veda partileri ve kına geceleri gibi birçok organizasyon türünde kalabalık gruplara ev sahipliği yapıyoruz.

Profesyonel olarak çalışan ve bunu hem severek hem de titizlikle yapan kalabalık bir ekibimiz var. Hem yemekli hem de kokteyl tarzı organizasyonlarınız için restoranımızı tercih edebilirsiniz. Sizin için hazırladığımız lezzetli menülerimiz var ve dilerseniz konuklarınıza da servis edebiliriz. Toplu etkinlikler için hazırladığımız fiks menülerimiz var ve kendi zevkleriniz ile bütçenize göre seçiminizi yapabilirsiniz. Üstelik organizasyon tarihinden önce bizi ziyaret edip menü tadımı yaparak lezzet konusundan emin olabilirsiniz.

Kına geceniz için ister 700 kişilik açık havada, isterseniz de 400 kişilik kapalı alanda töreninizi yapabilirsiniz. Bulunduğunuz dönem ve hava şartlarına göre en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Erken bir tarihte bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde yer bulmakta da zorlanmazsınız. Fakat geç kalırsanız muhtemelen bu fırsatı kaçırırsınız. Bu sebeple hiç vakit kaybetmeden yan taraftaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin. Üstelik fiyat teklifi de alabilirsiniz. Manisa kına gecesi mekanları arasında en iyilerden biriyiz. Bizi seçerseniz pişman olmazsınız.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Çaltılı Mahallesi, İzmir Uşak Yolu, Elf Restoran Salihli/Manisa

Elf Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!