Diva Garden Kır Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Salihli, Manisa

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar Kiralama

Hakkında

Gelin adaylarının hayallerinden biri olan kına geceleri, Salihli’de rüya gibi bir organizasyona dönüşüyor. Diva Garden Kır Düğün Salonu olarak hayatınızın bu özel anlarında yanınızda oluyor, sunduğumuz imkanlar ile yüzünüzdeki gülümsemenin sebebi oluyoruz. Bize olan güveninize layık olmak için hassasiyetle çalışıyor, mutluluğunuzda pay sahibi olmak için sabırsızlanıyoruz.

Bizi Manisa kına gecesi mekanlarından farklı kılan en önemli özellik son derece büyük ve geniş bir bahçemizin olması. Dilediğiniz organizasyonu, dilediğiniz gibi gerçekleştirebiliyor, sevdiklerinizle bu anları doyasıya yaşayabiliyorsunuz. Çim bir zemin üzerinde 2000 kişiye kadar çıkan kapasitemiz sayesinde Salihli’de tercihiniz olacak, hayatınızda güzel bir iz bırakacağız.

Kına geceniz için tamamen özgür oluyor, aklınızda ne varsa gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun sebebi; istediğiniz organizasyon firmasıyla anlaşabiliyor olmanız. Bu işi profesyonellikle yapan firmalar aracılığıyla hayal ettiğiniz geceye imza atabiliyor, kına gecenizi benzersiz kılabiliyorsunuz. Kına gecelerinin olmazsa olmaz aksesuarları da bu firmalardan temin edebiliyorsunuz. Kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, kına minderi, kına mumu, bindallı ve kaftanı konseptiniz ile uygun bir şekilde gecenizde yerlerini alıyorlar.

Uzun zamandır bünyemizde bulunan ve sayısız davete imza atan profesyonel ekibimiz bu geceyi kusursuz kılmak için titizlikle çalışıyorlar. Her detayda memnuniyetinizi sağlamak için isteklerinizi ön planda tutuyor, beklentilerinizi de bu sayede en iyi şekilde karşılıyorlar. Güler yüzleri ve sıcakkanlılıkları ile gece boyunca mutlu hissetmenizi sağlıyorlar. Gece boyunca yalnızca bir bakış uzağınızda olacak uzman kadromuzun ilgileri, buradan ayrıldığınız âna kadar üstünüzde olacak.

Yukarıda bahsettiğimiz imkanlardan yararlanmak ve hakkımızda daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Manisa’da en özel anlar Diva Garden Kır Düğün Salonu’nda yaşanır!

İletişim

Oğuzhan Yalçın

  • Adres: Şehitler, 92. Sk. No:2, 45300 Salihli/Manisa

Diva Garden Kır Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!