Başkabahçe

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Salihli, Manisa

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Hakkında

Başkabahçe Kır Düğün Salonu olarak 1990’lı yıllardan bile önce çalışmaya başladığımız düğün sektöründe 30 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyoruz. Bunca yıllık deneyimlerimizi iş yapış biçimimize yansıttık ve belirli bir prensip oluşturarak o değerler üzerinden hizmet vermeye başladık. Kalite standartları ve üst düzey hizmet anlayışı olan bir işletmeyiz. Manisa’da bulunan Başkabahçe Salihlili hemşerilerini her türlü toplu organizasyonlar ve özel gün kutlamaları için bekliyor.

1.500 davetliyi aynı anda çok rahat bir şekilde ağırlayabildiğimiz kır bahçemiz 3.500 metre karelik bir alana sahip. Burada düğün, nişan töreni, sünnet, her türlü yemekli organizasyon, bayi toplantısı ve tabii ki kına gecesi kutlamalarına ev sahipliği yapıyoruz. Etkinliğinizi yemekli yapabileceğimiz gibi yemeksiz olarak da yapıyoruz. Bu kadar tamamen çiftimize ait. Yemekli organizasyonlarda sunduğumuz seçenekler arasından kendi menünüzü bütçenize uygun olarak seçebilirsiniz. Yemeksiz organizasyonlarda ise kuru pasta, çerez, düğün pastası ve meşrubat servis ediyoruz. Pasta demişken bahsedelim, pasta kesimi merasiminde 7 katlı gerçek pasta kullanıyoruz.

Bunun haricinde verdiğimiz hizmetler ise seçtiğiniz pakete bağlıdır. Hizmetlerden bazıları; katlanır sandalye ve süslemesi, masa ve gelin yolu şamdanları, orkestra, kamera ve fotoğraf çekimi, yer volkanı, havai fişek, gelin saçı ve gelin arabası süslemesi…

Eğer Salihli kına gecesi organizasyonu için mekân arıyorsanız buldunuz. Bordo renk sandalye bağlamalarımız ve masa örtülerimizle uyum sağlayan bordo renk ve büyük bir kına tahtımız var. Bu tahtta nedimeleriniz ile birlikte oturup kendinizi bir sultan gibi hissedebilirsiniz.

Kolay gelebilmeniz için tarif etmek gerekirse; Salihli Kipa karşısı, tren yolu geçidi yanındayız. İster şehir içi minibüsler, isterseniz de özel aracınız ile gelebilirsiniz. 300 araçlık ücretsiz otoparkımızdan yararlanabilirsiniz. Bize ulaşmak için yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Bilgi Varol

  • Adres: Kipa Awm Karşısı, Tren Yolu Geçidi Yanı

Başkabahçe Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!