AKhisar Gölet Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Akhisar, Manisa

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

Uzun yıllardır Gölet Düğün Salonu olarak düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İşini severek ve güler yüzlülük ile yapan büyük bir ekip olarak misafirlerimizi ağırlıyoruz. Mutfak ekibinden servis elemanlarına kadar herkes işinde uzman ve işlerini ciddiyetle yapan profesyoneller. Bu sebeple kaliteli ve doğru bir hizmet sunduğumuz salonumuz çokça tercih ediliyor.

Gölet Düğün Salonu Akhisar Belediyesi’ne ait ve belediye bünyesinde hizmetini sürdürüyor. Belediye destekli bir işletme olarak işlerin ilerleyişinde ve düzeninde hiçbir sorun ile karşılaşmayacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz.

Salonumuzda düğünler başta olmak üzere çok sayıda organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Kına geceleri, söz ve nişan merasimleri, sünnet düğünleri ve herhangi özel toplu davetler. Sizin burada bu yazıyı okuma sebebiniz olan kına gecelerine özel birkaç detaydan bahsetmek isteriz.

Kına geceleri çok uzun yıllardır süregelen bir geleneğin parçası olduğu için teferruatlı ve yöre yöre değişebilen özelliklere sahip. Her türden seremoniyi ve ritüeli salonumuzda gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz profesyonel bir yardım alabilir ve bir kına organizasyon firması ile anlaşarak işi uzmanlarına bırakabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir kısıtlama veya sınırlamamız yok, yeter ki çiftimiz mutlu olsun. Hatta gelecek olan organizasyoncular ile iş birliği içerisinde uyumla çalışarak hazırlıklara destek olur, her şeyin yolunda gitmesi için elimizden geleni yaparız.

Kapasite konusunda da hiç endişelenmeyin çünkü kalabalık organizasyonlara rahatlıkla ev sahipliği yapabilecek bir genişliğe sahibiz. Üstelik hem kolonsuz hem de yüksek tavanlı oluşumuz sayesinde ferah alana sahibiz. İç dekorasyonda da bunu devam tamamlamak için beyaz renklerinin ağır bastığı bir dizayn ile masa ve sandalyelerimizi giydiriyor, süslüyoruz.
Akhisar Gölet Düğün Salonu fiyatını öğrenmek ve bizimle iletişime geçmek için yandaki formu doldurarak “Fiyat teklifi al!” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Atatürk Mahallesi Gölet Mevki 45200 Akhisar/Manisa

AKhisar Gölet Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!