Şehr-i Sefa Retro Coffee CFE & Kahvaltı

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Malatya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

Malatya’da kına gecenizi düzenleyecek bir mekân mı arıyorsunuz? O halde, çok doğru bir adreste olduğunuzu belirtelim. Şehr-i Sefa’da gerçekleşen tüm davetler özel ve ayrıcalıklı oluyor.

Peki, Şehr-i Sefa Retro Coffee olarak size ne gibi hizmetler sunuyoruz?

Öncelikle, mekânımızın oldukça geniş ve ferah olduğunu söylemek istiyoruz. Üstelik yetenekli iç mimarlar tarafından şık ve modern bir tasarım ile dekore edildi. Kına gecesi, nişan ve baby shower gibi pek çok etkinliği organize etmek için kafemizi tercih edebilirsiniz. Organizasyonunuza katılım gösterecek kişi sayısına göre mekânımızdaki masa ve sandalyeleri düzenleyip istediğiniz konsept ile süsleme yapıyoruz. Kına tahtı seçeneklerimizden tarzınıza uygun olanı mekânımızın en güzel köşesine yerleştiriyoruz. Düzenlemek istediğiniz etkinlikte keyifli dakikalar geçireceğinizden eminiz. Yetenekli müzik grubumuz bunu en iyi şekilde sağlayacak. Kafemizde sahne performansı alan sanatçılarımız oldukça fazla talep görüyor. Bunun yanı sıra usta aşçılarımızın hazırladığı yemekler için de pek çok misafirimiz oluyor. Özellikle de et ürünleri ile pişirdiği yemeklerin tadına doyum olmuyor. Kafemizin her köşesinde hijyen koşullarına dikkat ediyoruz. Sağlığınızın ve memnuniyetinizin bizim önceliğimiz olduğunu bilmelisiniz. Kafemizde gerçekleştirmek istediğiniz davet için profesyonel olarak hizmet veren organizasyon firmaları ile anlaşma seçeneğinizin olduğunu da belirtmek isteriz.

Davetinizi Şehr-i Sefa’da düzenlemek için bize nasıl ulaşabilirsiniz?

Bize ulaşmanız için çok basit bir yol var. Zaman kaybetmeden bu yöntemi sizinle paylaşmak istiyoruz. Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Şehr-i Sefa Retro Coffee & Kahvaltı Malatya Merkez/ Malatya ile kolayca iletişime geçebilir, soru ve isteklerinizi bu form üzerinden rahat bir şekilde iletebilirsiniz. Ayrıca, kafemizin adres bilgilerine de sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim

Nazim Yasar

Nazim Yaşar

  • Adres: İzzetiye Mah. Ferhadiye Sok.20 Malatya/ Merkez

Şehr-i Sefa Retro Coffee CFE & Kahvaltı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!