Sahra Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Malatya

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Önerilen Firmalar

Arus Düğün Salonu
15

Yeşilyurt

Arus Düğün Salonu

Kına gecesi organizasyonlarınız için bir salon arayışındaysanız, Arus Düğün...

Ramada Plaza Malatya Altınkayısı
8

Yeşilyurt

Ramada Plaza Malatya Altınkayısı

Ramada Plaza Altın Kayısı Oteli olarak Malatya kına gecesi mekân arayışınız...

Divalin Hotel
15

Yeşilyurt

Divalin Hotel

Görkemli bir kına gecesi organizasyonu için Divalin Hotel Malatya’yı tercih...

Hakkında

Malatya’da kına gecesi organizasyonu düzenlemek isteyen gelin adaylarını şöyle alalım. Hayallerinizi anlamlı kılmak ve gecenizi güzelleştirmek için Sahra Düğün Salonu olarak çalışıyoruz. Deneyimli ekibimiz ile organizasyon sorumlumuz önderliğinde sizleri bekliyor, organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz.

‘Kına geceleri nasıl daha güzel hale gelir?’ ve ‘Kına gecemde hangi konseptleri uygulamalıyım?’ diye kafanızda sorular var, biliyoruz. Beraber gecenizi güzelleştirmek ve hayalinizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Bugüne kadar sayısız kına gecesi organizasyonu gerçekleştirdik, sayısız organizasyona ev sahipliği yaptık. Bu sektörde uzun yıllar boyunca bulunduk ve olmaya devam edeceğiz. Yılların verdiği tecrübe ile aklınızda bulunan sorulara en iyi şekilde cevap verebiliyoruz. Gecenizin nasıl kusursuz hale getirildiğini biliyor, sizin için bütün detayları düşünüyoruz.

Kına gecesi organizasyonları içinde en iyisi sizinki olsun istiyorsanız; dekorasyona ve müziklere çok önem vermelisiniz. Biz de Sahra Düğün Salonu olarak sizler için hazırlık yapıyor, geniş ve ferah ortamımız ile beraber hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Biz Malatya kına gecesi mekanları arayışınıza son veriyor, hayallerinizi gerçekleştirecek olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Sizler için kına gecenizde neler sağlıyoruz?

Hız kesmeyen eğlence ve kaliteli müzikler sağlıyoruz. Kaliteli müzikler ile beraber orkestramızı beğeninize sunuyoruz. Orkestramız geniş repertuarı ve herkes tarafından beğenilen şarkıları içeriyor. Geniş pistimiz ise sevdiklerinizin en çok vakit geçirdiği alan oluyor düğünlerinizde. Her yaştan
misafirinizi pistte topluyor, herkese hitap eden müziklerimiz ile beraber gecenizi güzelleştiriyoruz. 2 katlı kına mekanınızda hayallerinizi gerçekleştirmek için organizasyon sorumlusu ile iletişime geçmeli, hayallerinizi anlatmalısınız. Sizin isteklerinizi çözüm ortaklarımız ve organizasyon ekibimizle beraber yerine getiriyoruz. Hayallerinize ulaşmanız bu kadar kolay olduğu Sahra Düğün Salonu kına organizasyonlarında sizleri özel hissettiriyoruz.

Yanda bulunan formu doldurarak iletişim kurabilir, özel gününüzü bizimle tasarlayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Göztepe Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi no:73A 44210 Malatya, TurkeyYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.