Melekoğulları Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Malatya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Hakkında

Kına geceniz için ihtiyacınız olan tüm hizmetleri ilk günkü heyecanımızla karşılıyoruz. Modern salonumuzu hayallerinizdeki konsepte uygun olacak şekilde hazırlıyor, profesyonel ekibimizle birlikte güvenilir bir hizmet veriyoruz.

Melekoğulları Düğün Salonu Malatya’da her şeyi isteklerinizi dikkate alarak hazırlıyoruz. Kına tahtınızın temininden salon süslemesine kadar her detayla titizlikle ilgileniyoruz. Kına tahtınızı misafirlerinizin sizi rahatça görebilecekleri şekilde yerleştiriyoruz. Son trend kına süslemeleriyle salonumuzun tam da hayallerinizdeki görünüme sahip olmasını sağlıyoruz.

Bu özel gecenizde sevdiklerinizle doyasıya eğlenmeniz ve güzel bir etkinlik geçirmeniz bizim için çok önemli! Bu nedenle farklı konseptler oluşturan dans ekibimizle bir koreografi hazırlayıp davetlilerinize görsel bir şov hazırlayabilirsiniz. Talep ederseniz bu özel gününüzde dans müziğinizden başlayıp gece boyunca çalacak olan tüm müziklerin seçimini uzman ekibimizle yapabilirsiniz. Olmazsa olmaz kına gecesi dans müziklerinden oluşan repertuvarımızla eğlencenin doruklarına çıkacak geleceğinize unutulmayacak güzellikte anılar armağan edeceksiniz.

Kına gecenizde salona girerken kendinizi peri masalındaymış gibi hissedeceğiniz giriş yolumuzu belirlediğimiz kına konseptini dikkate alarak süslüyoruz. Bu yoldan geçerken sevdiklerinizle göz göze gelmenin sevincini ve heyecanını yaşayın istiyoruz. Kına gecenizi renklendirecek nedimelerimiz, özel kıyafetleriyle yanınızdan bir dakika bile ayrılmıyor ve mümkün olduğunca isteklerinizi yerine getiriyor. Dilerseniz kına süslemesi, kına müziği, kına ekibi ve kına tahtı teminatı için iş ortaklarımızın iletişim bilgilerini sizlerle paylaşabiliriz. Böylece zaman kaybı yaşamadan her ihtiyacınızı tek bir adresten karşılayabilirsiniz.

Kına gecenizde fotoğraf çekimlerinizi yapacak fotoğrafçıyı da unutmadık! Anlaşmalı fotoğrafçı ekibimiz kına geceniz boyunca en güzel anlarınızı ölümsüzleştiriyor. Dilerseniz video çekiminizi de yapabiliriz.

Kına gecenizi salonumuzda yapmak istiyorsanız daha fazla bilgi almak ve Malatya Melekoğulları Düğün Salonu iletişim kurarak fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Paşaköşkü Mah. İsmetpaşa Cad. 21 Malatya Merkez

Melekoğulları Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!