Malatya Has Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Malatya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Hakkında

Kına gecenizi en iyi şekilde yapmak için Malatya’da faaliyet gösteriyoruz. Biliyoruz ki her davetin kendine özel ihtiyaçları vardır; bu ihtiyaçları en iyi şekilde giderebilmek için özveri ve tecrübe gereklidir. İşte tam da bu noktada biz Malatya Has Hotel olarak size bu özveri ve ilgiyi kına geceniz için göstermeye hazırız.

Peki kına gecesi organizasyonunuz için hangi hizmetleri veriyoruz?

Öncelikle yılların verdiği tecrübeyle, kına gecenizin başından sonuna kadar her detayı düşünerek size bu süreçte destek oluyoruz. Tabii bu süreçte organizasyon sorumlumuza ne hayal ettiğinizi doğru bir şekilde aktarmanız çok önemli. Davetlerinizi yüksek ağırlama kapasitesine sahip açık alanımızda veya modern balo salonumuzda yapıyoruz. Masa ve sandalyelerimizi belirlediğimiz konsepte uygun olacak şekilde süslüyor, misafir sayınızı dikkate alarak yerleştirmemizi tamamlıyoruz.

Mekanımızda meşhur kına gecesi adetlerini yerine getirebilirsiniz. Size özel dikilmiş bindallı, hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, semazen, davul şov, kına ekibi gibi ek hizmetlerimize anlaşmalı organizasyon firmamız aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Ayrıca kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz kına tahtı temini de yapabiliyoruz.

Kına gecelerinizi yemekli veya yemeksiz şekilde iki farklı türde yapabilirsiniz. Yemekli kına geceniz için profesyonel mutfağımızda hazırlanmış menülerimizle konuklarınızı ağırlıyoruz. Titiz ekibimiz, yöremizin yemek kültürünü yansıtarak, görsel anlamda da çok beğeneceğiniz sunumlar hazırlıyor. Eminiz ki bu lezzetleri davetlileriniz çok beğenecek.

Güzel bir ritüel olan kına geceniz için son teknolojiyle üretilmiş ışık, ses ve sahne hizmeti veriyoruz. Her açıdan görülebilen bol ışıklı pist alanımızda özgürce dans edebilir, en sevdiğiniz müziklere eşlik etme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil, daha fazla bilgi almak ve Malatya Has Hotel fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu özel gününüzde size destek olmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: http://www.malatyahashotel.com/iletisim.aspYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!