Destan Düğün Salonu

E-posta Gönder

Destan Düğün Salonu

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Malatya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Hakkında

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber özel davetlerinizde siz değerli misafirlerimizi ve çiftimizi ağırlıyoruz. Kendinizi evinizde hissetmeniz için konforu sağlıyoruz. Destan Düğün Mevlit Salonu olarak Malatya’da kına gecesi organizasyonları gerçekleştirmek isteyen çiftlerin yanındayız.

En sık yaptığımız organizasyonlar arasında bulunan kına organizasyonları için gerekli bilgi ve donanıma sahibiz. Sizlerde gecenizi bizim düğün salonumuzda gerçekleştirmek istiyorsanız sağladığımız hizmetler hakkında bilgi verelim.

Destan Düğün Salonu olarak kına geceleri için biçilmiş kaftanız. Sevdiklerinizle beraber hayal ettiğiniz organizasyona ulaşmanız için var gücümüzle çalışıyoruz. Evliliğe giden yolda ki adımlarınızdan olan söz törenlerinizde, nişan organizasyonlarınızda ve düğünlerinizde de sizlerleyiz.

Gelin adayları için kına gecesi organizasyonları çok önemli. Önemi biliyor, kına gecesi organize etmenin ne kadar zor olduğunun farkındayız. Omuzlarınızdaki yükü hafifletmek amacıyla organizasyonlarınızın bütün detaylarını düşünüyor, isteklerinizi gerçekleştiriyoruz.

Hijyen koşullarına da çok önem veriyoruz. Yemek ve ikramlar noktasında çok dikkat ediyor, sevdiklerinizle beraber sağlık koşullarına uygun bir ortamda bulunmanızı istiyoruz. Tavanlarımızda ve duvarlarımızda modern çizgilerinden esinleniyor, masa ve sandalyelerde de aynı kaliteyi kullanıyoruz. Beyaz tonlarını tercih etme nedenimiz; kına gecesi konseptlerinin hepsiyle uyumlu hale gelebilmesi. Salonumuzun hep şık hem de tüm konseptlerle uyum sağlayabilmesi oldukça büyük bir avantaj. Birçok kına gecesi konsepti bulunuyor. İster prenses isterseniz roman konseptinde organizasyonlar gerçekleştirebileceksiniz.

Kına gecesi organizasyonları için gereken tüm aksesuar ve malzemelerin teminini çözüm ortaklarımız aracılığıyla Destan Düğün Salonu ekibi yapıyor. Dilerseniz organizasyon firması ile anlaşarak dışarıdan yardım alabilirsiniz.

Gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarda daima en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor, sizlerin mutluluğunuzu en büyük gayemiz olarak belirliyoruz. Eğlenceli organizasyonlar her zaman kına geceleri oluyor. Kına gecesi için özel paketler oluşturuyor, gelin adaylarının beğenisine sunuyoruz. Gelin adaylarının yapması gereken tek şey; eğlenmek. Biz gerisini uzman kadromuzla hallediyoruz.

Sizin yerinize tüm detayları düşünen bir düğün salonu için Malatya Destan Düğün Salonu ailesi olarak hizmetinizdeyiz!

Ücretsiz fiyat teklifi al formunda sizleri bekliyoruz.

İletişim

Yılmaz Usta

Yetkili Kişi

  • Adres: Çöşnük Mah. Aytaç Paşa Cad. No: 58 Merkez/ Malatya

Destan Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!