Yeşil Vadi Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Hayır

Aksesuar Kiralama

200-300 kişi

Kapasite

30-50 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Akşehir, Konya

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 30-50 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Önerilen Firmalar

Crystal Gold
24 1

Selçuklu

Crystal Gold

Kına ve bekârlığa veda partinizi Crystal Gold Düğün Sarayı’nda gerçekleştir...

Hotel Balıkçılar
9

Karatay

Hotel Balıkçılar

Otelde kına bekarlığa vedaya hazır mısınız? Türkiye’nin Konya’sında profesy...

Karatay Başak Tesisleri Düğün Salonu
4

Karatay

Karatay Başak Tesisleri Düğün Salonu

Düğününüz öncesinde doyasıya eğlenebileceğiniz kına gecesi organizasyonunuz...

Hakkında

Kına geceleriniz için Konya’da size uygun bir mekân önerisinde bulunmak istiyoruz. Yeşil Vadi Restaurant olarak tüm konuklarımızı açık ve kapalı alanda hizmet verebildiğimiz geniş işletmemize davet ediyoruz. Konya’nın her yerinden gelen misafirlerimize kapılarımızı açıyor ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermeye dikkat ediyoruz. Bizi tercih eden konuklarımızın restoranımızdan mutlu ayrılması ve bu mevkiiye yolunuz düşerse adresinizin Yeşil Vadi olması bizim en çok önemsediğimiz konulardan biri.

Konya’nın Akşehir ilçesinde faaliyet gösteren restoranımız, Akşehir’i kuş bakışı gören bir konuma sahip. Restoranımıza özel araçlarınızla gelirseniz geniş bir otopark ile karşılaşacaksınız. Bu otoparkımızı ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

Konuklarımıza açık ve kapalı alanımızda hizmet verebiliyoruz. Açık alanımızın geniş bir bölümden oluştuğunu ve burada birçok organizasyonunuzu gerçekleştirebileceğinizi söyleyebiliriz. Üstünün kapalı olduğunu ve mevsim koşullarından hiçbir şekilde etkilenmeyeceğinizi belirtelim. Düzenli bir şekilde yerleştirdiğimizi masalarımızı, etkinlikleriniz için kullanabiliyorsunuz. İsterseniz de masaları kaldırabiliyor ve size boş bir alan sağlayabiliyoruz.

Kına geceniz için isteklerinizi, gelecek kişi sayısını ve bunun gibi detayları sizinle organizasyonunuzdan önce konuşuyoruz. Böylelikle daha iyi bir hizmet sağlamakla birlikte tüm isteklerinizi gerçekleştirmek için planlama şansımız da oluyor. Masa ve sandalyeleri, mekânı kına gecesi konseptine göre süslenmesini istiyorsanız, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve aksesuar temini konusunda yardım alabiliriz.

İlgili personelimiz sizinle gece boyunca ilgilenecek ve hiçbir aksaklık yaşamamanız için çalışacaklar. Tüm ekip gecenizin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak hizmet veriyorlar.

Restoranımızda bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yaptığımızı belirtmek istiyoruz. Yeşil Vadi Restaurant düğünleri, nişanları, nikahları, sünnet düğünleri ve bunun gibi birçok özel etkinlikleri tecrübeli ekibi ile gerçekleştiriyor.

Ayrıntılı bilgi almak isterseniz, yandaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

Ali İhsan Ünal

  • Adres: Kuruçay Mahallesi, Özgürlük Cd. No:11, 42550 Akşehir/Konya

Yeşil Vadi Restaurant Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.