Yeşil Vadi Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Akşehir, Konya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Hakkında

Kına geceleriniz için Konya’da size uygun bir mekân önerisinde bulunmak istiyoruz. Yeşil Vadi Restaurant olarak tüm konuklarımızı açık ve kapalı alanda hizmet verebildiğimiz geniş işletmemize davet ediyoruz. Konya’nın her yerinden gelen misafirlerimize kapılarımızı açıyor ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermeye dikkat ediyoruz. Bizi tercih eden konuklarımızın restoranımızdan mutlu ayrılması ve bu mevkiiye yolunuz düşerse adresinizin Yeşil Vadi olması bizim en çok önemsediğimiz konulardan biri.

Konya’nın Akşehir ilçesinde faaliyet gösteren restoranımız, Akşehir’i kuş bakışı gören bir konuma sahip. Restoranımıza özel araçlarınızla gelirseniz geniş bir otopark ile karşılaşacaksınız. Bu otoparkımızı ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

Konuklarımıza açık ve kapalı alanımızda hizmet verebiliyoruz. Açık alanımızın geniş bir bölümden oluştuğunu ve burada birçok organizasyonunuzu gerçekleştirebileceğinizi söyleyebiliriz. Üstünün kapalı olduğunu ve mevsim koşullarından hiçbir şekilde etkilenmeyeceğinizi belirtelim. Düzenli bir şekilde yerleştirdiğimizi masalarımızı, etkinlikleriniz için kullanabiliyorsunuz. İsterseniz de masaları kaldırabiliyor ve size boş bir alan sağlayabiliyoruz.

Kına geceniz için isteklerinizi, gelecek kişi sayısını ve bunun gibi detayları sizinle organizasyonunuzdan önce konuşuyoruz. Böylelikle daha iyi bir hizmet sağlamakla birlikte tüm isteklerinizi gerçekleştirmek için planlama şansımız da oluyor. Masa ve sandalyeleri, mekânı kına gecesi konseptine göre süslenmesini istiyorsanız, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve aksesuar temini konusunda yardım alabiliriz.

İlgili personelimiz sizinle gece boyunca ilgilenecek ve hiçbir aksaklık yaşamamanız için çalışacaklar. Tüm ekip gecenizin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak hizmet veriyorlar.

Restoranımızda bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yaptığımızı belirtmek istiyoruz. Yeşil Vadi Restaurant düğünleri, nişanları, nikahları, sünnet düğünleri ve bunun gibi birçok özel etkinlikleri tecrübeli ekibi ile gerçekleştiriyor.

Ayrıntılı bilgi almak isterseniz, yandaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

Ali İhsan Ünal

  • Adres: Kuruçay Mahallesi, Özgürlük Cd. No:11, 42550 Akşehir/Konya

Yeşil Vadi Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!