Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

Yaka Marina Düğün Sarayı

0850 241 1791

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

10-30 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Davul show

Hizmet İçeriği

Meram, Konya

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 3.000'den fazla
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına süslemesi, Kına müziği, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Kül Kedisi Düğün ve Kına Salonları
13 2 1

Selçuklu

Kül Kedisi Düğün ve Kına Salonları

Konya’da hizmet sunan Kül Kedisi Düğün ve Kına Salonları düğün, kına gecesi...

Bizim Ora Düğün Bahçesi
14

Meram

Bizim Ora Düğün Bahçesi

Bizim Ora Düğün Bahçesi...

Gold Nişan Ve Kına Salonu
25

Selçuklu

Gold Nişan Ve Kına Salonu

Kına-nişan-sünnet-mezuniyet-doğum günü v.b toplu davetlere ev sahipliği yap...

Hakkında

Meram’da yat mimarisine sahip 150, 350 ve 1100 kişi kapasiteli 3 ayrı salonumuz, bahçe ve güvertesiyle 2 ayrı açık alanımız sizi kına organizasyonlarınız için bekliyor. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla sevdiklerinize ve size hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Toplam da 4000 kişilik bir kapasiteye sahip olmakla birlikte 500 araçlık bir otoparkımız var. Kolay ulaşım imkanıyla da mekanımızı bulmak da zorlanmıyorsunuz. Zaten dış mimariden dolayı da zor olmasa gerek. Geleneksel Konya Pilavı menümüz ve Pastalı menümüz ile hizmet veriyoruz. Kına organizasyonunuz için bu iki alternatifimizden birini seçebiliyorsunuz. İkramlarımız servise sunulmadan birkaç saat önce taze taze hazırlanıyor. Eğer sözleşmemizdeki sayıdan az misafiriniz gelirse ikramlıklarımızı götürebiliyorsunuz. Almazsanız da sizin adınıza yurtlara veriyoruz. Geleneksel Konya Pilavı menümüzün içinde yayla çorbası ya da bamya çorbası alternatiflerine sahibiz. Pilav üstü kavurma ve zerdenin yanında tatlı olarak irmik helvası veriyoruz. Yemeklerimiz %100 tereyağıyla yapılıyor. Dana eti kullanılıyor. Yine birkaç saat öncesinden yemeklerimizi hazırlıyoruz. Eğer alacart bir menü seçerseniz de istekleriniz doğrultusunda değişiklikler yapabiliyoruz.

Bir kına organizasyonu için kâğıt helva, pamuk şekeri gibi ikramlar da yapıyoruz. Ayrıca dilerseniz dış çekim de gerçekleştiriyoruz. Çocuklu misafirlerinize özel palyaço ve sihirbaz hizmetimizde söz konusu. Ateş şov ile görsel bir farklılıkta katabiliyorsunuz. Kına ekibi size özel bir koreografide yapıyor. Bunlar hizmet içeriğimizden sadece birkaçı… Daha fazlası için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Yaka Marina Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek hem de daha fazla bilgi almak istiyorsanız yandaki formu doldurmanız yeterli. Yat mimarisinde bir kına organizasyonu yapmak artık zor değil. Hayallere bile zor sığan bu konsepti gerçekleştirdik. Farklılık yaratmak istiyorsanız bir tık kadar uzağınızdayız!

İletişim

Ebru hanım

  • Telefon: 0850 241 1791

  • Adres: Yaka Mh. Yaka Cd. No:142 Meram


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.