Siyah İnci Nadire Sultan Kasrı

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Hayır

Aksesuar Kiralama

3.000'den fazla kişi

Kapasite

10-30 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Meram, Konya

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 3.000'den fazla
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına töreni

Önerilen Firmalar

Rüya Kına Sarayı
25 4 1

Selçuklu

Rüya Kına Sarayı

Birçok kişinin tercihi olan Konya Rüya Kına Sarayı, kına gecelerinizi eksik...

Yaka Marina Düğün Sarayı
5

Meram

Yaka Marina Düğün Sarayı

Meram’da yat mimarisine sahip 150, 350 ve 1100 kişi kapasiteli 3 ayrı salon...

Pelitli Bahçe Kır Düğünü
9

Meram

Pelitli Bahçe Kır Düğünü

Hayallerinizin ötesinde davetler için Pelitli Bahçe Kır Düğün Bahçesi sizi ...

Hakkında

Seçkin kadromuz ve güler yüzlü ekibimizle hizmet veriyoruz. Yüksek hizmet kalitemiz ile memnuniyetini sağlamayı bir prensip haline getirdik. En özel günlerinizde her isteğinize cevap vermeye çalışarak mutluluğa adım atacağınız kına gecenizde özel paketimiz, mükemmel şıklıktaki dekorasyon ile birleşince ortaya gerçekten güzel bir organizasyon çıkıyor.

Kına organizasyonlarınıza hazırlanmak için uzun bir sürece ihtiyacınız var. Her detayı düşünüp isteklerinize göre şekillendiriyorsunuz. Bunun için de ilk olarak kına yapacağınız mekânı bulmanız gerekiyor. Nadire Sultan Kasrı Meram/Konya olarak bizimle çalışırsanız bu arayışınıza gerek kalmıyor. Mekanımıza girdikten sonra ilk dikkatinizi çekecek yaylı bir enstrüman şeklindeki havuzumuz. Hatları olan ve bir an telleri varmış gibi düşüneceğiniz özel tasarımımız. Napolyon sandalyelerin yuvarlak masaların etrafına yerleştiği beyaz veya süt kahvesi renginde masa örtülerinin üzerinde canlı çiçekler… Usta eller tarafından yapılan lezzetli yemeklerle adeta görsel bir şölene tanıklık edeceğiniz bir mekân… Kırmızı halının üzerinde yürürken ışıkların size doğru geldiğini hayal edin… Muhteşem bir organizasyona ev sahipliği yapıyorsunuz. Harika değil mi?

Lila, mor, pembe, kırmızı, beyaz tüllerin uyumlu bir şekilde sandalyelere bağlıyoruz. Yine bu renklere uygun çiçeklendirmeler yapıyoruz. Konsepti tamamlamak için her rengi uyumlu bir şekilde seçip her detayda mutlaka kullanıyoruz. Nadire Sultan Kasrına yaraşır bir düğün yapıyoruz. Konya Meram kına mekanları arayışında olarak adeta 12’den vurdunuz. Çünkü bu işi büyük bir tecrübe içerisinde yıllardır yapıyoruz. Güzel ve kalite hizmet ışığında, profesyonel bir ekiple hayallerinizi gerçekleştirmek için varız. Bunun için de elimizden geleni yapıyoruz. Şu zamana kadar aldığımız olumlu geri dönüşler sebebiyle bu işi doğru yaptığımızı düşünüyoruz. Kır’da kına için iyi bir alternatif haline geldik. Eğer bizimle çalışmak ve fiyat bilgimizi öğrenmek isterseniz yapmanız gereken yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçmek!

İletişim

Ahmet ve ibrahim

  • Adres: Karahüyük Mahallesi Hatıp Cd. No: 290

Siyah İnci Nadire Sultan Kasrı Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.