Pelitli Bahçe Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

2.000-3.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Meram, Konya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 2.000-3.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Hayallerinizin ötesinde davetler için Pelitli Bahçe Kır Düğün Bahçesi sizi bekliyor! Kına gecelerinizi doğanın içinde huzurlu bir atmosferde düzenliyoruz…

Organizasyon sorumlusu ve profesyonel bir ekip ile birlikte davetler düzenleme şansı sunuyoruz. Bu sayede yaratıcı konseptler ve kişiye özel geceler vaat ediyoruz. Üstelik davet alanımızda 10 bin kişi kapasitesi ile kokteyllerinizi ferah bir şekilde düzenleyebiliyorsunuz. Yemekli düzende ise gerçekleştirmek istediğiniz davet 3000 kişilik masa düzeni ile organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz.

Şık ve zarif bir davet alanı dekore etmeye özen gösteriyoruz. Renkli masa örtüleri ve sandalye giydirmeleri tercih edebiliyoruz. Davetlileriniz için ziyafet masaları hazırlamak ile kalmıyor gelin yolu ve fotoğraf çekim alanlarınızı da süslüyoruz. Organizasyon firmalarınızın da desteği ile kına köşenizi tasarlamayı da unutmuyoruz! Yaptığımız anlaşmalar dışında konseptleriniz için hazırlıklara katılan organizasyon firmaları; prenses, Hint ve Roman gibi renkli konseptlerinizi istediğiniz şekillerde hayata geçirebiliyorlar!

Menü tadımları da düzenliyoruz davet menülerinizi belirlemek adına! Özel tarifler ve organik besinler ile hazırladığımız menüleri konuklarınıza şık sunumlar ile de sunuyoruz. Davet menülerinizin dahil olduğu ikramlı ve yemekli kına paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Kına gecesi davetlerinizde ikram menüleri ve merasim sonrası çerez sunumları ile düzenleyebilirsiniz davetlerinizi. Kına ve düğün bir arada bir organizasyon için ise yemekli menülerimiz çok daha uygun olacaktır.

Romantik bir ara verdiğimiz kına organizasyonlarınızda kına ritüelleri sonrasında da kesintisiz eğlencenizi devam ettiriyoruz. Sunduğumuz hizmetler ile benzersiz bir gece vaat ediyor, Meram kına salonları arasında doğanın içindeki adresiniz oluyoruz…

Üstelik bütün bu hizmetler dahilinde istediğiniz davet paketini tercih edebileceğiniz; söz, nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonları tasarlıyoruz. Masallardaki gibi bir gece için siz de sayfanın üst kısmında yer alan “Pelitli Bahçe” Kır Düğün Bahçesi Konya iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Lalebahce Mah. Sarıyayla Sok. No: 54 Meram/ Konya

Pelitli Bahçe Kır Düğünü Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!