Öncü Sosyal Tesisleri

E-posta Gönder

0850 532 9546

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Hayır

Aksesuar Kiralama

750-1.000 kişi

Kapasite

50-80 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Meram, Konya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-80 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına takımı, Kına ekibi, Davul show, Kına tepsisi, Kına müziği, Kına töreni, Kına mumu, Semazen, Gelin hamamı

Hakkında


Kendinize özgü ve farklı dekore edilmiş salonumuz ile yeni bir bakış açısı kazandırdığımız Konya kına organizasyonları kapsamında hizmet veriyoruz. Hizmet ve kalitede sürekliliği sağlayarak bugünlere kadar geldik.


“Burada her şey hayallerinizdeki gibi” sloganıyla yola çıkarak her geçen yıl gelişerek yeniliyoruz. Güler yüzlü seçkin personelimiz ile birlikte bu özel gününüzde kalite hizmet veriyoruz. Yenilikçi yapımız ve teknolojiyi yakından takip ederek yolumuza devam ediyoruz. Yemekli ya da yemeksiz seçeneklerimiz ile her detayı sizin için düşünüyoruz. “Kalite her zaman detaylarda gizlidir.”


Kır kınası organizasyonları son zamanlarda kapalı alanlarda yapılan davet organizasyonlarından farklı hale geldi. Alanın açık olması daha rahat ve etkin hareket etmenizi sağlıyor. Artık açık hava kınası daha çekici hale geldi. Kapalı alanlardaki tüm organizasyonlara nazaran daha bol ve etkin malzemeler kullanılıyor. Havai fişek, sis makinesi, konfetiler ve daha sayamadığımız birçok malzeme kırda kına organizasyonlarını tercih etmelerini sağlıyor. Ayrıca neredeyse standart salon kınası fiyatlarına artık kırda kına yapabiliyorsunuz. Bu yüzden cep yakmıyor. Zengin menü çeşitlerimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde de bu konsepte biz de uyduk. Öncü Sosyal Tesisleri olarak işinin ehli kadro ile unutulmaz bir kına gecesi sözü veriyoruz. 600 kişilik havuz başı alanımızda yemeklerin ve eğlencenin tadını çıkarırken, kapıda karşılanmanızdan yolcu edinmenize kadar her şeyi organize ediyoruz. Yıllarca konuşulacak bir kınanız oluyor.


Yemyeşil çimler üzerinde beyaz bir gelinlik… Birbirinden güzel fotoğraflar ve her biri doğal… Özel ışıklandırma sistemimiz, konseptinize uygun masa ve sandalye süslemeleri ile hayal ettiğiniz kırda kınayı gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun için de yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebiliyorsunuz. Üstelik bunu ücretsiz olarak yapıyorsunuz. Hayallerinizdeki o kına gecesini gerçekleştirmek için büyük bir mutlulukla sizi bekliyoruz…

İletişim

Ali Naltekin

Abdurahman Sağ

  • Telefon: 0850 532 9546

  • Adres: Meram Yaka Cad. Aşkan Mah. No:127

Öncü Sosyal Tesisleri Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!