Kurtlar Vadisi Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Meram, Konya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Hakkında

Unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu tasarlamak isterseniz Kurtlar Vadisi Düğün Salonu Konya’da sizin de tercihiniz olacak!

Geleneksel bir davet tasarlama şansı sunduğumuz çiftlerimize özel anlar yaşayacakları bir atmosfer sunuyoruz. Konuklarınız ile beraber geçireceğiniz kına gecesi davetlerinizde bolca eğlence vaat ediyoruz! Organizasyon sorumlumuz bu yüzden planlamalar yaparak istekleriniz dahilinde hazırlıkları başlatıyor. Size ise bizimle çalışmanın avantajlarını yaşamak kalıyor…

Davetlileriniz için masa hazırlıklarına önem veriyoruz! Hem konseptinize uygun renkler tercih etmeye özen gösteriyoruz hem de şık bir ortam yaratmaya. Bu yüzden genel olarak beyaz masa ve sandalye giydirmeleri yapıyoruz. Renkli sandalye ve masa süslemeleri için uyumlu örtüler de kullanarak şıklığı uyum ile sağlıyoruz. Masa çiçekleri ve farklı aksesuarlar da kullanıyoruz.

Kına merasimleriniz için özel bir köşe de istemez misiniz? Kına tahtı ve kına cibinliği ile tasalanan bir alan yaratabiliyoruz! Üstelik kendinizi prenses gibi hissedeceğiniz bir alan olması için etrafınıza; nedime minderleri, kına sehpası ve tepsisi de sıralıyoruz. Her detayın birbirinin takımı olduğu alanda davul ve tef süslemeleri de tercih edilebiliyor. Bu sayede kına ritüelleri gerçekleşirken ihtiyacınız olanlar bir arada oluyor. Siz de töreni başlatmak için hazır olduğunuzda müzik gruplarımız eğlenceyi başlatıyor. Geniş repertuarları ve geleneksel kına müzikleri ile isterseniz farklı etnik kültürlerin esintilerini de yaşayacağınız bir gece düzenleyebiliyorlar!

Konuklarınıza sunulmak üzere ikram menüler de hazırlamayı unutmuyoruz. Kına paketleri olarak sunumunu gerçekleştirdiğimiz hizmetler dahilinde farklı menüler de bulunuyor. İkram ve atıştırmalıklar masalarınızda, karşılama töreninde ve organizasyon arasında konuklarınıza servis ediliyor.

Bizimle birlikte söz, nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonlarınızı düzenlemek için yapmanız gereken ise Kurtlar Vadisi Düğün Salonu iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

Muhammed Bey

  • Adres: Ekmek Koçu Mah. Koç Beyaz Cad. No: 77 Meram/ Konya

Kurtlar Vadisi Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!