Kül Kedisi Düğün ve Kına Salonları

Kül Kedisi Düğün ve Kına Salonları

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Selçuklu, Konya

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)10-30 TL
  • Kapasite400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?Evet

Önerilen Firmalar

Rüya Kına Sarayı
24 4 1

Selçuklu

Rüya Kına Sarayı

......

Gold Nişan Ve Kına Salonu
19 1 7

Selçuklu

Gold Nişan Ve Kına Salonu

......

Seray Düğün ve Davet Salonu
22 10

Selçuklu

Seray Düğün ve Davet Salonu

......

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına ekibi, Davul show, Kına tepsisi, Kına mumu, Gelin hamamı, Kına müziği, Kına töreni, Semazen

Hakkında

Kına gecesi organize etmek için nasıl bir konsept tercih edersiniz? Kül Kedisi Düğün ve Kına Salonları birbirinden özel konsept seçenekleri ile hizmetinizde! Çözüm ortaklarımızdan da aldığımız destekle, benzeri görülmemiş kına geceleri tasarlamayı hedefliyoruz. Nasıl mı? Hemen anlatalım:

Öncelikle belirtmek isteriz ki organizasyon sorumlumuz ve ekibimiz alanında uzman kişiler! Bu yüzden dilediğiniz konsept için görüşmelerde isteklerinizi bildirebilir, kararsız kaldıysanız da danışmanlık hizmetlerimiz sayesinde tarzınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Salonda ilk yaptığımız çalışma, kına köşesi düzenlemek oluyor! Kendinizi özel hissedeceğiniz, peri masalı için Konya Selçuklu kına salonları arasında fark yaratacak dokunuşlar yapmayı tercih ediyoruz… Kına köşesinde yer alan altın sarısı işlemeli tahtlarımız farklı model ve renk seçeneklerine sahip. Cibinlik ve tahtı uyumlu olacak şekilde belirledikten sonra kına takımına da burada yer veriyoruz. Kına sehpası, nedime minderleri veya sehpaları, aksesuarlar, dekoratif eşyalar, kına tepsisi ve mumlarla tam anlamıyla eksiksiz bir köşe düzenliyoruz. Dilerseniz, tüm detaylara uygun kaftan ve bindallı da temin edebiliyoruz.

Aynı özenle konuklarınız için ayrılan davet alanlarını da stilize ediyoruz. Beyaz ve altın sarısı rengi ağırlıklı olarak kullanıyoruz. Çünkü her konsept için şık duracak salon dekorasyonu ile bütünlük yaratmaya özen gösteriyoruz. Masalarda yer verdiğimiz; kırmızı motifli, işlemeli aksesuarlarla süslemeler yaparak düzenlemeleri tamamlıyoruz.

Kuru pasta, kuru yemiş, meşrubat ve istediğiniz lezzetleri konuklarınıza sunduğumuz kına gecesine renk katacak repertuvar da hazır! Sahnede yerini alan müzisyenlerimiz, organizasyon firmamızla çalışan nedimeler ve dans gruplarını da tercih edebileceğinizi unutmayın! Her şey tercihleriniz doğrultusunda sizin için düzenlenecektir.

Kusursuz bir gece için acele edin, bir ân önce bizimle iletişime geçerek kına gecesi tarihini belirleyin. Kül Kedisi Düğün Salonu Konya’da sizin için hazırız. İletişim bilgileri ise sayfanın üst kısmında yer alıyor.

  • Adres: Buhara Mahallesi Edipoğlu Caddesi Külkedisi Düğün Salonu 78/A Selçuklu/Konya

Kül Kedisi Düğün ve Kına Salonları Yol Haritası

2 yorum

Rıdvan

Düğün Tarihi: 31.08.2018

Aynı hafta içerisinde düğün çetneviri ve kına programımızı gerçekleştirdik. Ürün kalitesi, servis, salon içerisindeki ortamın ferahlığı, kullanılan malzemeler ve işletme yetkililerinin yaklaşımları bizi fazlasıyla memnun etti. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
Kül Kedisi Düğün ve Kına Salonları

Kül Kedisi Düğün ve Kına Salonları
Teşekkür ederiz


T&-

Tuğba

Düğün Tarihi: 04.07.2019

Merhabalar bir kına programımız oldu bu salonda gerçekten yapılan hizmet muhteşemdi garsonlar solistimiz teknik ekibinize çok teşekkürlerimi sunuyorum yeni çiftlerimize gerçekten tavsiye ederiz hayal gibi bir program gerçekleştirdik fiyat performans olarak kalitesini ortaya koydu tavsiye ediyorum... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Kül Kedisi Düğün ve Kına Salonları firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.