Kül Kedisi Düğün ve Kına Salonları

2

E-posta Gönder

0850 532 0775

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Evet

Aksesuar Kiralama

400-500 kişi

Kapasite

10-30 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Selçuklu, Konya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına ekibi, Davul show, Kına tepsisi, Kına mumu, Gelin hamamı, Kına müziği, Kına töreni, Semazen

Kampanyalar ve Paketler

Kül Kedisi Düğün ve Kına Salonları

Düğün.com Çiftlerine 2020 Yılı Kınalarında %25 İndirimle Erken Rezervasyon İmkanı!

31 Aralık 2019'a Kadar Kına Anlaşmasını Bizimle Yapacak Tüm Düğün.com Çiftlerine Özel,

2020 Yılı Kınaları %25 İndirimle 4.300 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Hemen Teklif İsteyin Fırsatı Kaçırmayın!

Son gün 31/12/2019


Hakkında

Kına gecesi organize etmek için nasıl bir konsept tercih edersiniz? Kül Kedisi Düğün ve Kına Salonları birbirinden özel konsept seçenekleri ile hizmetinizde! Çözüm ortaklarımızdan da aldığımız destekle, benzeri görülmemiş kına geceleri tasarlamayı hedefliyoruz. Nasıl mı? Hemen anlatalım:

Öncelikle belirtmek isteriz ki organizasyon sorumlumuz ve ekibimiz alanında uzman kişiler! Bu yüzden dilediğiniz konsept için görüşmelerde isteklerinizi bildirebilir, kararsız kaldıysanız da danışmanlık hizmetlerimiz sayesinde tarzınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Salonda ilk yaptığımız çalışma, kına köşesi düzenlemek oluyor! Kendinizi özel hissedeceğiniz, peri masalı için Konya Selçuklu kına salonları arasında fark yaratacak dokunuşlar yapmayı tercih ediyoruz… Kına köşesinde yer alan altın sarısı işlemeli tahtlarımız farklı model ve renk seçeneklerine sahip. Cibinlik ve tahtı uyumlu olacak şekilde belirledikten sonra kına takımına da burada yer veriyoruz. Kına sehpası, nedime minderleri veya sehpaları, aksesuarlar, dekoratif eşyalar, kına tepsisi ve mumlarla tam anlamıyla eksiksiz bir köşe düzenliyoruz. Dilerseniz, tüm detaylara uygun kaftan ve bindallı da temin edebiliyoruz.

Aynı özenle konuklarınız için ayrılan davet alanlarını da stilize ediyoruz. Beyaz ve altın sarısı rengi ağırlıklı olarak kullanıyoruz. Çünkü her konsept için şık duracak salon dekorasyonu ile bütünlük yaratmaya özen gösteriyoruz. Masalarda yer verdiğimiz; kırmızı motifli, işlemeli aksesuarlarla süslemeler yaparak düzenlemeleri tamamlıyoruz.

Kuru pasta, kuru yemiş, meşrubat ve istediğiniz lezzetleri konuklarınıza sunduğumuz kına gecesine renk katacak repertuvar da hazır! Sahnede yerini alan müzisyenlerimiz, organizasyon firmamızla çalışan nedimeler ve dans gruplarını da tercih edebileceğinizi unutmayın! Her şey tercihleriniz doğrultusunda sizin için düzenlenecektir.

Kusursuz bir gece için acele edin, bir ân önce bizimle iletişime geçerek kına gecesi tarihini belirleyin. Kül Kedisi Düğün Salonu Konya’da sizin için hazırız. İletişim bilgileri ise sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Mehmet Yaşkıran

Büşra Ekinci

  • Telefon: 0850 532 0775

  • Adres: Buhara Mahallesi Edipoğlu Caddesi Külkedisi Düğün Salonu 78/A Selçuklu/Konya

Kül Kedisi Düğün ve Kına Salonları Yol Haritası

2 yorum


Rıdvan

Düğün Tarihi: 31.08.2018

Aynı hafta içerisinde düğün çetneviri ve kına programımızı gerçekleştirdik. Ürün kalitesi, servis, salon içerisindeki ortamın ferahlığı, kullanılan malzemeler ve işletme yetkililerinin yaklaşımları bizi fazlasıyla memnun etti. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
Kül Kedisi Düğün ve Kına Salonları

Kül Kedisi Düğün ve Kına Salonları
Teşekkür ederiz


T&-

Tuğba

Düğün Tarihi: 04.07.2019

Merhabalar bir kına programımız oldu bu salonda gerçekten yapılan hizmet muhteşemdi garsonlar solistimiz teknik ekibinize çok teşekkürlerimi sunuyorum yeni çiftlerimize gerçekten tavsiye ederiz hayal gibi bir program gerçekleştirdik fiyat performans olarak kalitesini ortaya koydu tavsiye ediyorum... devamı 

Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!