Konevi Restaurant Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Meram, Konya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına töreni

Hakkında

9 yıldır Konevi Restaurant Düğün Salonu olarak hizmet veriyoruz. İçeriği zengin menümüz ve farklı hizmet anlayışımız ilke edinerek güler yüzlü personellerimizle çalışıyoruz. Osmanlı mutfağından Türk mutfağına kadar birbirinden farklı lezzetleri sizinle buluşturuyoruz. Harika tatlar ile kalite bir organizasyonda buluşuyorsunuz.

Düğün salonu olarak 650 kişilik kapasiteye sahibiz. Restoran olarak da 350 kişilik kapalı ve 400 kişilik açık alanımızla birlikte toplamda 1400 kişilik bir tesisiz. Düğünler genelde çocuklar için pek eğlenceli olmuyor. Ama biz küçük misafirlerimiz için salonumuzu eğlenceli hale getirmek için onlara bir çocuk oyun alanı tasarladık. Oldukça geniş olan bu alanda oyalanacaklar ve belki de onlara göre en eğlenceli düğün salonu biz olacağız. Ücretsiz geniş otoparkımız sayesinde misafirleriniz park sorunu yaşamıyorlar.

”Kız kıza partilemek” kavramına son zamanlarda oldukça denk geldiğinizi biliyoruz. Eskiden kına ve bekarlığa veda organizasyonları böyle yapılırken şimdi herkesin katıldığı eğlenceli organizasyonlar haline geldi. Kınanın yakıldığı, doyasıya oynanan, davul şovların eğlenceyi farklılaştırdığı bir davet. Belki de düğün öncesi en çok stresini attığınız yer. Tamam kabul ediyoruz. Bu organizasyonun içinde biraz göz yaşı var. Özellikle de duygusalsanız asla durmayacaksınız belli ki. Fakat hüznün yanında daha çok gülümsemenin olduğu göreceksiniz. Çünkü kına böyle bir davet. Sonuna kadar eğlendiğiniz… Eğer yemekli bir kına organizasyonu düşünenlerdenseniz de hizmetimiz mevcut. Ama yemeklerini sakın soğutmayın. Çünkü orkestramız sayesinde oturmak istemiyorsunuz. Doyasıya dans edip kınanızın tadını çıkarıyorsunuz. Konya kına gecesi salonlarından biri olarak bu kriterlere sahip olduğumuzu söylemek istiyoruz. Şu zamana kadar birçok çiftin mutluluğuna şahit olduğumuzdan bu başarıyı yakaladığımızı düşünüyoruz. Her biri özenle seçilen profesyonel ekibimiz sayesinde de hizmet gecikmesi, programın aksaması gibi durumlarla karşılaşmıyorsunuz.

Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız tek yapmanız gereken yandaki formu ücretsiz olarak doldurmak!

İletişim

Mehmet Özyavuz

  • Adres: Konevi Kültür Merkezi Yanı Yaka Meram Konya

Konevi Restaurant Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!