Deniz Kır Düğün Bahçesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Meram, Konya

Lokasyon


COVID-19 Önlemleri

 • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
 • Masalar arası geniş mesafe aralığı
 • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi
 • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
 • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma
 • Mekan girişinde ateş ölçümü

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
 • Kapasite 1.000-2.000
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Hakkında

Muhteşem program ve organizasyonlarınız için Deniz Kır Düğün Bahçesi Konya içerisinde sizi ağırlamaya hazırız. En özel günlerinizi bizimle kutlamak isterseniz biz çok memnun olur ve size seve seve yardımcı oluruz. Sizin hayallerinizi gerçekleştirmek adına gereken tüm desteği eksiksiz olarak sağlıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte size hizmet vermeye her zaman hazırız.

Konya kına gecesi mekanları arasında sağladığımız ayrıcalıklı hizmetlerle öne çıkıyoruz. Standart hizmetlerimiz içerisinde kişi başı kutu meyve suyu ikramı, tekli yaş pasta sunumu, iki adet kuru pasta, tek dilim baklava, her masaya su ve karışık kuruyemiş servisi bulunuyor. Tabii ki görsel anlamda da eğlencenizi renklendiriyoruz. Bunun için otomatik volkan gösterisi yapıyor, meşale şovu hazırlıyoruz. Kırmızı halı seriyoruz. Böylelikle hem sizi hem de konuklarınızı kırmızı halı üzerinde yürütüyoruz.

Eğlencenizde servisin kusursuz olması için garson hizmeti sunuyoruz. Orkestra ekibi konusunda da elbette destek sağlıyoruz. Müzik bir kına gecesinin olmazsa olmaz detaylarından biri. Otopark ve vale konusunda da size yardımcı oluyoruz. Şahsi araçları güvenle bize emanet edebilirsiniz. Size sunduğumuz hizmetler sadece bunlarla sınırlı değil. Mekanımız içerisinde de görsel anlamda oldukça dikkat çekici aksesuar kullanımlarına sahibiz. Beş kollu şamdanlar, top güllü fil ayaklı vazolar, kadife masa örtüleri, özel tasarım aile masaları, aynalı supla, kalpli masa, kına tahtı, tiffany sandalye, banket masalar, fotoğraf çekim köşeleri ve yeşil zeminimizle çok hoş bir atmosferde sizi ağırlıyoruz

Mutluluğunuzu ölümsüzleştirmek için kamera çekimleri yapıyoruz. Drone, omuz kamerası ve iki fotoğrafçıyla size eşlik ediyoruz. Çocuk oyun alanımızla minik misafirlerinizi de eğlendiriyoruz. Palyaço hizmeti sunuyoruz. Mini bir kantimiz bulunuyor. Dilerse konuklarınız buradan ücretli çay hizmeti alabilir.

Siz de Meram kına salonları içerisinde bir tercih yapacaksanız mutlaka bizimle tanıştıktan sonra kararınızı vermelisiniz. Deniz Kır Düğün Bahçesi Meram/Konya’ya ulaşmak için sayfada bulunan salon bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak butona basabilirsiniz.

İletişim

Nurettin Pala

 • Adres: Antalya çevre yolu karahöyük mahallesi BEST PETROL içi, No:234 Meram/KONYA

Deniz Kır Düğün Bahçesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!