Çevik Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Beyşehir, Konya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Yıllardır Çevik Düğün Salonu Beyşehir olarak profesyonel bir hizmetle çalışıyoruz. Düğün, nişan, sünnet töreni, kongre gibi organizasyonlarınız için bekliyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda modern bir yorumla kaliteli ve uygun bir hizmet sürdürüyoruz.

Organizasyonlarınız için özel bir gayretle çalışıyoruz. Özellikle özel gün organizasyonlarına verdiğiniz değerinin oldukça farkındayız. Bu konudaki gayretimiz oldukça fazla. Çünkü memnuniyetin esas alındığı bir hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Bu sebepten organizasyonunuzun sonunda mutlu bir şekilde salonumuzdan ayrılmanızı istiyoruz.

Salonumuz 1000 kişilik bir kapasiteye sahip. Düğününüz kalabalık olacak diye telaşlanmanıza gerek yok. Çünkü her bir misafirinize özenle yaklaşan bir personelimiz var. Bunun dışında gelin odamız sayesinde düğün öncesi eşinizle birlikte orada dinlenebilir hatta fotoğraf kareleri için özgürce poz verebilirsiniz.

Pembe ve beyazın ağırlıklı kullanıldığı salonumuzda sıkışıklık yaşamadan oturuyor, geniş pistimiz sayesinde de dans etme konusunda sıkıntı yaşamıyorsunuz. Tamamen memnuniyet odaklı çalışma sitilimiz olduğu için dizayn konusunda bu konuya oldukça dikkat ettik. Bu yüzden salonumuzda düğün organizasyonunuzun tadını doyasıya çıkarıyorsunuz.

Organizasyonunuz öncesi çalışmaya karar verdiysek eğer bir görüşme ayarlıyoruz. Yemek menüsünden dekoratif süslemelere kadar konuşuyoruz. Nasıl bir giriş müziği? Hangi yemekler? Ne zaman girilecek? gibi sorularınızı hemen cevaplıyor. Bunun ışığında da bir program yapıyoruz. Ayrıca yemekli düğün tercihiniz varsa öncesinde menü tadımı yaparak misafirlerinize ikram edeceğimiz yemekleri deniyorsunuz. Aynı zamanda değişiklikler konusunda da oldukça esnek bir yapıya sahibiz. Hatta dilerseniz sizin düğün gününüzden önceki bir organizasyona gelerek nasıl bir program yapılıyor onu da görüyorsunuz.

Eğer Konya düğün salonu arayışındaysanız seçeneklerinize bizi ekleyebilirsiniz. Özellikle Beyşehir’de bir yer arıyorsanız tek alternatif bile olabiliriz. Bunun için yandaki formu ücretsiz olarak doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.!

  • Adres: Hamidiye Mah. Yeşilyurt Girişi 66.Sokak No: 2 Beyşehir / KONYA

Çevik Düğün Sarayı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!