Aydın Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Meram, Konya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Hakkında

Gelin hanımların hayalini kurdukları kına gecesi eğlenceleri için Aydın Düğün Salonu Konya’da faaliyet gösteriyor!

Özel anlarınızı daha da özel kılacak bir atmosferde istediğiniz kına konseptlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bu yüzden organizasyon sorumlumuz ile görüşmeler düzenliyor, planlamalarınızı yaparak hazırlıklara başlıyoruz. Eksiksiz bir kına merasimi için özenli ve disiplinli bir çalışma yürüyoruz.

İlk olarak davetli sayınıza göre salonlarımızdan uygun olanı tercih ediyoruz. Salonlarımızdan bir tanesinde; 350 kişilik davetlerinize uygun olan bir masa düzeni mevcutken diğerinde yalnızca 150 kişilik bir davet alanımız bulunuyor. Tabii ki her iki salonumuzda da süslemeleri; aksesuar kullanımı, renkli masa örtüsü ve sandalye giydirme tercihleri ile tamamlıyoruz. Davetlerinizde sunmayı tercih ettiğiniz menülere uygun servis ve sunum tabakları da kullanarak masalarınızı hazırlıyoruz.

Çözüm ortaklarımızdan da destek alarak kına ritüellerinin gerçekleştiği kına köşenizi tasarlıyoruz. Bu alanda şık detaylar, kına aksesuarları ve malzemeleri yer alıyor. Temin ettiğiniz kına süslemeleri ile de kına masası dekore edebiliriz. Bu alanda; nedimeleriniz için bileklik, taç ve benzeri aksesuarlar ile kına merasimi sırasında kullanılacak olan mum, yaş kına, kına tepsisi ve dağıtılmak üzere temin edilen hediyelikler şık bir şekilde konumlandırılır.

Süslemelerin yanı sıra kına paketleri dahilinde bulunan menüleri de konuklarınızın beğenisine sunuyoruz. Bu menüleri Aydın Düğün Salonu fiyatları ile düzenliyor ve kararı size bırakıyoruz. Seçimlerinizi yaparken damak tadınıza uygun lezzetler ile yeni düzenlemeler de yapmayı tercih edebilirsiniz. Önceliğimiz mutluluğunuz diyoruz! Her konuda orta yolu buluyoruz...

Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan Aydın Düğün Salonu iletişim formunu doldurarak kına merasiminiz için isteklerinizi eksiksiz olarak iletmek. Form ile iletişim için “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonu sayesinde yalnızca bir tık uzağınızdayız.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Saadet Mah. Pirebi Cad. No: 95 Meram/ Konya

Aydın Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!