Atik Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Beyşehir, Konya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Yeşiller içerisindeki bir kır bahçesinde kına gecenizi kutlamaya ne dersiniz?

Cevabınız ‘’Evet.’’ ise Atik Düğün Salonu Beyşehir adresimizde sizi ve misafirlerinizi ağırlamak isteriz.

Mekânımızda bugüne kadar nice gelin adayımızı mutlu ettik.

Bazı zamanlar kına gecesini düzenlediğimiz gelinlerin düğün organizasyonlarını da gerçekleştirdik. Hatta fiyat bakımından bu şekilde çok daha avantajlı olduğu için; çiftlerimizin oldukça ilgisini çeken bir durum oluyor. Masraflı geçen düğün sürecinde çiftleri biraz da olsa rahatlatıyor.

Üstelik bu uygun fiyat politikamıza ve fiyat avantajlarımıza rağmen kusursuz bir hizmet sunmaktan asla vazgeçmiyoruz. Bunun için aslında sizin görmediğiniz kocaman bir ekiple çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hepsi de kendi branşında uzman olan arkadaşlarımız organizasyonunuzun hayallerinizdeki gibi gerçekleşmesi için hummalı bir çalışma yürütüyor.

10.000 konuğa kadar ağırlayabildiğimiz geniş kır bahçemiz, 1.000 konuğa kadar ağırlayabildiğimiz kapalı alanımız ile kına geceleriniz için biz buradayız!
Gelin biraz da sunabileceğimiz hizmetlerden bahsedelim.

Kına gecesi için öncelikle çeşitli belirlemeler yapıyoruz. Örneğin: konsept olarak ne istersiniz yahut kaç konuk katılacak… Bu bilgileri aldıktan sonra çalışmalarımızı hızlandırıyoruz.

Tamamen tercihleriniz üzerinden ilerliyoruz. Kına tahtınızı seçiyorsunuz; mekân giydirmede hangi renkleri istediğinizi belirtiyorsunuz.
Müzik noktasında da kına gecesinde 2 ayrı alternatifimiz bulunuyor. Canlı müzik ya da DJ hizmetinde istediğinizi seçebiliyorsunuz. Bize ise tüm bu tercihleri kına gecenizde bir araya getirmek kalıyor.

Düğünün yaklaştığı bu stresli süreçte omuzlarınızdaki yükün farkındayız ve bunu minimuma indirmek için çalışıyoruz.
Amacımız size yalnızca sevdiklerinizle doyasıya eğlenmenin tadını çıkarmak kalıyor…

Kına geceniz için neler yapabileceğimiz hakkında bilgi almak isterseniz; "Ücretsiz fiyat teklifi al" butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle aklınıza takılan soruları sorabilir belki de Beyşehir kına salonları arayışınıza son dahi verebilirsiniz.

İletişim

Celal Bey

  • Adres: Yeni Mahallesi, 42700 Beyşehir/Konya

Atik Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!