Aşk-ı Meram Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Hayır

Aksesuar Kiralama

500-750 kişi

Kapasite

10-30 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Meram, Konya

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına töreni

Önerilen Firmalar

Konevi Restaurant Düğün Salonu
3

Meram

Konevi Restaurant Düğün Salonu

9 yıldır Konevi Restaurant Düğün Salonu olarak hizmet veriyoruz. İçeriği ze...

Manolya Düğün Sarayı
5

Selçuklu

Manolya Düğün Sarayı

Kına organizasyonları gibi daha birçok özel gün için 18 yıllık tecrübemizi ...

Nil Düğün Salonu
4

Ereğli

Nil Düğün Salonu

Kına geceleri; gelin adaylarının stres atacağı, arkadaşlarıyla eğlenebildiğ...

Hakkında

Tam 30 yıldır Aşk-ı Meram Düğün Sarayı olarak hatıralarınızda hoş bir tat bırakması adına özel günlerinizin organizasyonu konusunda hizmet veriyoruz. Düğün törenlerinden kına gecelerine kurumsal seminerlerden balo ve mezuniyetlere kadar geniş bir yelpazede çalışıyoruz. Tavsiye edilecek kalitede hizmet vererek bugünlere kadar geldik. Ama buradaki en büyük etken düğün sarayımızı hazırlarken her detayı düşünmemiz… Modern ve prestijli dekorasyon, misafirlerinize özel 300 araçlık otopark, iki adet sinevizyon sistemi ve daha fazlası….

Kına organizasyonunuz esnasında yanınızda olmayan dostlarınız için internetten canlı yayın hizmetimizde mevcut. Salonumuz her yerden görülebilen bir sahneyle 1000 metre karelik bir alan içerisinde. Yaklaşık 650 kişilik bir kapasiteye sahip. Özel ışıklandırmalarla birlikte özel fotoğraf ve video çekim hizmeti de veriyoruz ve tüm bunları uygun fiyat yüksek kalite anlayışıyla yapıyoruz.

Geri sayımı başlayan o özel gün için her detayı sizin için düşünüyoruz. Ne kadar stres dolu bir süreç olduğunun farkındayız. Size yardımcı olarak bu telaşınızı azaltmayı amaçlıyoruz. Çünkü her şeyin mükemmel olmasını istiyorsunuz. Bunun içinde çok ayrıntılı bir şekilde süreci elinize almanız gerekir. Fakat vaktiniz yok. Merak etmeyin. Biz sizin için yaparız!

İdeal tavan yüksekliğiyle rahat bir şekilde bunaltıcı olmayan bir havada ve sıkışık olmayan masalarda kına organizasyonunuzu geçiriyorsunuz. Kına ekibi ile birlikte eğlencenize eğlence katıyorsunuz. Özel seçilen masa ve sandalyelerimiz de bu anlara eşlik ediyor. Salon dekorasyonu güzel ama hizmet kalite nasıl diye merak edebilirsiniz. Sizce 30 yıldır bu sektöründe içinde olup salonuna bu kadar önem verenler hizmet kalitesinden ödün verir mi? Ekip olarak o gün tamamen size odaklıyız.

Sarayımızı size anlattık. Fakat görmeden anlayamazsınız. Bunun için yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçin ve kahvemizi içmeye gelin. Sizi davet ediyoruz. E bir davet de geri çevrilmez değil mi?

İletişim

ismail uzun-adeviye

  • Adres: Nihavend Konutları 2. Etap Ticaret Merkezi Batı Hadimi Mahallesi Laleci Sokak No: 25/I Meram / Konya

Aşk-ı Meram Düğün Sarayı Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.