Altınsaray Düğün Salonu ve Kır Bahçesi

E-posta Gönder

0850 532 8621

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

10-30 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Meram, Konya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 3.000'den fazla
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Hakkında

Kına gecesi geleneksel bir davet ve evlilik sürecindeki en güzel organizasyondur! Ancak özel konseptlerle profesyonel bir şekilde tasarlanıyorsa… İşte tam da bu yüzden sizi Altınsaray Düğün Salonu Konya’daki mevcut adresimize davet ediyoruz!

Düşlediğiniz kına konseptini bize anlatarak başladığımız hazırlık süreci de son derece keyifli geçiyor. Çünkü genç, dinamik ve eğlenceli bir ekibimiz var. Aynı zamanda işimizi severek ve disiplinli bir şekilde yapıyoruz. Her isteğinizin gerçek olacağı bir atmosfer yaratmak için sizden aldığımız bilgilere göre bir planlama yapıyoruz ve bu sayede harekete geçiyoruz. Bakın hazırlık süreci nasıl ilerliyor:

İlk etapta 6000 metrekarelik tesisimizin açık veya kapalı alanı için farklı konseptler hazırlıyoruz. Sizin tercihinize göre kına yolu ve davetli masalarını düzenliyoruz. Masalarda, çiçek veya şamdanlara yer veriyor, beyaz üzerine renkli kumaşlarla dizayn ediyoruz. Sandalyeleri de beyaz ve napolyon modellerden kullanıyor, sırt detaylarınız kurdelelerle süsleyebiliyoruz. Çiçeklerle bezenmiş kına yolu, dans pisti ve sahne de hazır olduğunda sıra sizin için hazırlık yapmaya geliyor… Özel tasarım kına tahtını davet alanının en merkezi konumuna yerleştiriyoruz. Yaş kına, kına tepsisi, sepeti ve takımını da tahtın etrafında konumlandırıyoruz. Kına eldiveni, tef, süsleme ve mum gibi malzemeleri de temin ediyoruz…

Şıklığıyla dikkatleri çekecek salonda konuklarınızı ağırlamaya sıra geldiğinde, karşılama töreni ve ikramlarla işe başlıyoruz. Konuklarınızı yerlerine buyur ettikten sonra size de volkan gösterileri ve davul şovlarla eşlik ederek kına törenini başlatıyoruz… Konuklarınıza yemekli ve ikram menülerden dilediğinizi sunuyoruz. Müzik, eğlence ve kına türkülerinin eşlik ettiği gecede bolca eğleneceğiniz bir ortam yaratıyoruz! Üstelik bu anıları belgelemeyi de unutmuyor, profesyonel çekim ekibimizle her ânınızı kayıt altına alıyoruz.

Siz de Meram kına salonları arasında tercihinizi yaptıysanız, sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız! Altınsaray Düğün Salonu ve Kır Bahçesi iletişimi için ise sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz irtibat numaralarını kullanabilir veya formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Ömer Yaşar

  • Telefon: 0850 532 8621

  • Adres: Konya


1 yorum


G&H

Düğün Tarihi: 14.04.2019

5

Ömer bey ve ekibi mükemmel içten ve sıcak samimi bir dost gibi söz organizasyonumu baştan sona hayalimizdeki gibi düzenledi. Herkese tavsiye ederim:)


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!