Şamdan Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Gebze, Kocaeli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi alışılmışın dışında konseptte kutlamak istiyorsanız Şamdan Düğün Salonu olarak hizmetinizdeyiz. Uzun yıllar boyunca kaliteli hizmet anlayışımızla Kocaeli’nin Gebze ilçesinde düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Güncel ve her sene değişen trenleri yakından takip ediyor, size eğlenceli bir gün geçirme fırsatı tanıyoruz.


Peki bunu nasıl yapıyoruz?


  • Salonumuz yüksek tavan ve kolonsuz olduğundan dolayı rahat bir şekilde eğlenebileceksiniz. Kına organizasyonlarınızda davetlilerin sayısına uygun olarak yuvarlak masalarımızın yerleşim planını oluşturuyor, her davetlinin oyun pistini görebilecekler şekilde masaları yerleştiriyoruz.

  • Masa süslemeleri ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyoruz. Salon girişinde bulunan gelin ve damat adayının salona giriş yaptığı merdiveni çiçeklerle süslüyor, kırmızı halı seriyoruz.

  • Kına organizasyonlarına özel olarak yorulduğunuzda oturabileceğiniz ve fotoğraflarda arka fon olarak kullanabileceğiniz kına tahtı kurulumu yapıyor, tahtın rengini ve tarzını seçtiğiniz bindallı ve kaftanla uyumlu olarak seçiyoruz.

  • Ses sitemi ve sahne kurulumunda kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Dilerseniz düğün sektöründe deneyimli canlı müzik yapan sanatçılarımızın çaldığı şarkılar ve davul showlarıyla da eğlencenize eğlence katabiliyoruz.Şamdan Düğün Salonu Gebze olarak çiftler tarafından tercih edilen Kocaeli kına mekânlarından biriyiz. Özel organizasyonlarınızda size, sizinle ve davetlilerinizle ilgilenecek, herhangi bir sorun olması dahilinde seri bir şekilde çözebilecek organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz.


Ev sahipliğimizde kına ve bekârlığa veda organizasyonları dışında düğün, nişan, sünnet, mezuniyet töreni, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Siz de hayatınızın özel günlerini Şamdan Düğün Salonu’nda kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinde bulunan fiyat teklifi al butonuna basıp karşınıza çıkan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Şentürk Şamdan

  • Adres: Atatürk mahallesi Cumhuriyet caddesi No: 12 Çayırova Gebze/ Kocaeli

Şamdan Düğün Sarayı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!