Salloon Stella

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Darıca, Kocaeli

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Her davetin kendine özel ihtiyaçları vardır; bu ihtiyaçları en iyi şekilde giderebilmek için özveri ve ilgi gereklidir. Biz size bu özveri ve ilgiyi göstermeye hazırız. Kına gecenizi kusursuz olarak organize etmek için Kocaeli Darıca’da faaliyet gösteriyoruz. Hayallerinizdeki kına gecesi konseptini, Salloon Stella’da yaşamaya hazırsanız, size hizmetlerimizden bahsetmek istiyoruz;


*Öncelikle profesyonel ekibimizle, kına gecenizin başından sonuna kadar her detayı düşünerek size bu süreçte destek oluyoruz. Işıklandırması ve iç mimarisiyle hayranlık uyandıran mekânımızda geniş ve konforlu ağırlama kapasitemizle hizmet veriyoruz. Masa ve sandalyelerimizi gelecek konuk sayınıza göre yerleştiriyoruz. Mekânımızda dilediğiniz konsepte dekor oluşturabiliyor, isteğiniz dahilinde değişik renk ve şekilde süslemeler yapabiliyorsunuz. Dışarıdan anlaşacağınız bir organizasyon firması ortaklığıyla daha farklı konseptlere imzamızı atabiliriz. Tercihi tamamen size bırakıyoruz.


*Kına gecenizi son zamanların trendlerine uydurmak için organizasyon firmalarının kiraladığı aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Örneğin kına ekibiyle önceden hazırladığınız dans koreografisiyle görsel bir şov hazırlayabilirsiniz. Hint kınasıyla kız arkadaşlarınıza güzel bir anı armağan edebilirsiniz ya da sizin için süslenmiş kına tahtıyla kendinizi prensesler gibi hissedebilirsiniz.


*Kına gecelerinizi yemekli veya yemeksiz olacak şekilde planlıyoruz. Yemekli davetlerinizde profesyonel mutfağımızda hazırlanmış müthiş tatları konuklarınıza ikram ediyoruz. Profesyonel ve titiz ekibimizle, yöremizin yemek kültürünü yansıtarak, görsel dizaynıyla da fark yaratan menüler hazırlıyoruz. Eminiz ki konuklarınız bu lezzetleri çok beğenecek.


*Restoranımızda nikah sonrası yemek organizasyonları düzenleyebiliyor; düğün, nişan, açılış, bayi toplantısı ve mezuniyet töreni gibi her türlü etkinliğiniz için size ev sahipliği yapabiliyoruz.


Verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil, daha fazla bilgi almak ve Stella Düğün Salonu Darıca/Kocaeli fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel günlerinizde size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Celil Akbulut

  • Adres: Kazımkarabekir Mahallesi Tuzla Caddesi Akyıldız Sokak No 1 Darıca / KOCAELYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!