Olimpia Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Darıca, Kocaeli

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Kocaeli’nde hayalinizi süsleyecek bir kına gecesi mekânı arayışında olan gelin adaylarımıza güzel bir haberimiz var! Olimpia Düğün Salonu; 1000 kişiye kadar çıkabilen kapasitesi, modern dizaynı, uygun altyapısı, ekonomik paketleri ve daha birçok imkânı ile rüya gibi bir geceye imza atmanızı sağlıyor.

Bugüne kadar birçok organizasyon için kapılarımızı açtık. Tüm bu organizasyonlarda ortak olan bir şey var: konuklarımızın memnuniyeti! Açıldığımız ilk günden beri, bizi tercih eden misafirlerimizin tüm isteklerini karşılayacak bir hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Bunun için kendimizi sürekli geliştiriyor, yenilikleri yakından takip ediyoruz. Süsleme için kullandığımız aksesuarlardan, salonumuzun ses ve ışık sistemleri için tercih ettiğimiz ekipmanlara kadar her konuda en yeni ve en iyi seçenekleri tercih ediyoruz. Hayatınızın belki de en önemli gününde gereken özeni ve özveriyi göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Kocaeli kına salonları arasında ayrıldığımız bir diğer nokta ise, kına gece ile ilgili aklınıza gelen tüm aksesuarları eksiksiz bir şekilde sunmamız. Bu konuda tecrübeli bir organizasyon danışmanımızın bulunduğunu da söylemek istiyoruz. Salonumuz, yaratıcı ve alternatif fikirlere uygun bir altyapıya sahip. Kısacası; nasıl bir kına gecesi istiyorsanız, onu size sunmaya hazırız! Ya siz?

Bindallı, kaftan, kına süslemeleri, kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına mumu, kına tepsisi gibi bu gecelerin önemli aksesuarlarını gelin adaylarımıza eksiksiz bir şekilde sunuyoruz. Talebiniz durumunda profesyonel kına ekibimizi de geceniz için hazırlayabiliyoruz. Farklı bir görsel şov düşünürseniz, davul şovumuzu da öneriyoruz. Bünyemizdeki tüm aksesuarları kiralayabildiğinizi de dipnot olarak belirtmekte fayda var.

Eğer siz de hakkımızda daha fazla şey öğrenmek ve kına geceniz için bizi tercih etmek isterseniz yapmanız gereken; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Böylelikle planlamalarımıza hemen başlayarak bu özel gecenin hayalini kuran gelin adaylarımız için hazırlıklarımızı özenle yapabiliriz.

İletişim

Fetullah Özdemir

  • Adres: Emek Mahallesi Şener Sokak No:38 Kocaeli Darıca

Olimpia Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!