Mutlu Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Gebze, Kocaeli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Hakkında

Yıllardır profesyonel bir ekip ve yüksek kalite standartları ile Mutlu Düğün Sarayı Gebze’de faaliyet gösteriyor…

Çiftlerimizi ailemizden görüyoruz ve her geçen gün büyüyen ailemiz ile daha da özenli hizmet sağlıyoruz. Aramıza her katılan çiftin mutluluğunu tasarlarken fikir ve istekleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Bu yüzden her organizasyonunuz için sorunsuz ve eksiksiz bir planlama için organizasyon sorumlularımız ile birlikte çalışıyoruz. Siz değerli çiftlerimize yalnızca size özel konseptler ile kendi tarzınızı yansıtan organizasyonlar düzenleme şansı veriyoruz.

Gelin hanımın istekleri dahilinde kına gecesi konseptleri yaratmaya sıra geldiğinde planlamalarımız dahilinde salonlumuzun süslemelerine başlıyoruz. Masa süslemeleri ve sandalye giydirmeleri ile salonumuzu düzenliyoruz. Ardından aksesuarlar ile sade ve şık bir görünüm yaratıyoruz.

Konseptleriniz ise prenses, geleneksel kına gecesi töreni veya modern tarzda olabiliyor. Ayrıca farklı kültürlerin esintilerini de gecelerine yansıtmak isterseniz Hint ve Roman konseptlerinizi de birlikte tasarlayabiliyoruz. Hatta düğün ve kına gecesi bir arada olan organizasyonlar da düzenleyebiliriz…

Sizin istekleriniz doğrultusunda şekillenen gecemize orkestramız neşe katıyor. Ek olarak sanatçımız da gecenize katılabiliyor. Tabii ki ek hizmetlerimizi de sunabiliyoruz anlaştığımız takdirde! Gereken noktalarda çiftlerimizin talepleri için çözüm ortaklarımız ile de görüşebiliyoruz.

Yemekli ve yemeksiz organizasyonlarınız için birçok menü tercihi de sunuyoruz. Yemekler ve ikramlar konusunda çiftimiz ile birlikte karar veriyoruz. Hatta kokteyl tarzındaki organizasyonlarınız için alkolsüz içecekler de servis edebiliyoruz.

Salonlarımıza ait camekan ile ayrılmış bir bahçe bölümümüz de bulunuyor. Konuklarınız bu bölümü ya da çocukları için oyun bahçesini de kullanarak keyifli ve konforlu bir gece geçirebilecekler.

Bütün bu avantajlardan yararlanarak Mutlu Düğün Sarayında Gebze kına gecesi organizasyonları arasında konuşulacak ve unutulmayacak bir gece tasarlayabilirsiniz…

İletişim

Mutlu Yaman

  • Adres: Ulus Mahallesi Ankara Caddesi 2142/1 Sokak No:17 Gebze / Kocaeli

Mutlu Düğün Sarayı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!